Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha összejövök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha összejövök egy olyan lánnyal, aki szexuálisan számomra nem vonzó, abból lehet ugyanolyan szenvedélyes kapcsolat, mintha tetszene a külseje?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván nem
2014. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, pl. igaz en lany vagyok, de nagyon birtam egy sracot, mert jo dumaja volt, de viszont elegge macis volt, es odaig eletemben el nem tudtam volna kepzelni, hogy bejonne ilyen testalkat. Osszejottem vele, es bennem is bennem volt ez a ketely, de nagyon jo volt minden, kb. 6 evig tartott a kapcsolatunk. De ha kulsoleg nem is tetszik annyira, de azert valaminek kell lennie benne ami megfogjon, de adj magadnak es neki is egy lehetoseget es kesobb majd kiderul, ha meg se probalod akkor soha eletben nem fogod megtudni.
2014. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de azért egy jó kapcsolathoz a jó szex is kell. :S
2014. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!