Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent a férfiaknál a, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zibike73 kérdése:

Mit jelent a férfiaknál a, , büszkeség"? . és ha most megbocsájt -szembe kellene köpnie magát? Párommal 10 hónapja vagyunk együtt, meglátott egy beszélgetést, amiben egy kép is volt, de nem csaltam meg. Vajon visszajön?

Figyelt kérdés
Augusztusban ő elment nyaralni a haverokkal, én pedig otthon maradtam, , skypo n írogattunk egy gyerekkorombeli barátommal,27 éve nem találkoztunk. Elmondtuk milyen szerelmesek voltunk, egymásba, és beszélgettünk arról mi lehetett volna köztünk, ha nem vagyunk gyávák. ő kiköltözött Németországba, én itt maradtam, kért egy képet miről maradt le? Küldtem. Mire már belegondoltam, adigra a kép elment, és nem tudtam vissza vonni, soha nem tettem még ilyet. Azt gondoltam ennyi volt és kész, nincs jelentősége, de pár napja a párom, véletlen meglátta a képet, el nem olvasott semmit, de a kép sokkolta. Azt mondja szeret, csalódott, és ha most megbocsájt, akkor nem tudna a tükörbe nézni-szembe kellene köpnie magát! Ezt nem értem. Most elment 5 hétre dolgozni dec 6 án jön haza. Megkért ne keressem, majd ő hív ha úgy érzi hogy túl tette magát, azt mondta most legyen szünet, ez mi? , és ha haza jön kezdjük előről, ezt sem tudom mi. De belehalok annyira szeretem, és tudom hogy én szúrtam el, de hogyan hozhatom jóvá nem tudom. Túl Büszke. Ha egy pasi büszke, vajon a szeretete felül tudja múlni? . Bocsánatot kértem már 100x, beismertem hogy hibáztam
2014. okt. 31. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi volt a képen?


Mert egy régi baráttal egy beszélgetés és egy sima portré akkor eléggé túlreagálta.

De nagyon.


(Vagy csak ürügy, hogy szakíthasson esetleg?)


Ha egy meztelen kép, akkor viszont eléggé nagy baj van.

2014. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elárultad, eljátszottad a bizalmát, még akár meg is aláztad ezzel. Ez nem büszkeség kérdésem, inkább a bizalomé. Most átgondolja, hogy feladja-e az elveit miattad, érsz-e neki annyit, vagy sem.

A bocsánatkérés és a beismerés szép dolog, de nem hoz rendbe semmit, nem teszi meg nem történtté a dolgokat.

2014. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem büszke csak el kell döntenie hogy elfogadja e hogy hülyének nézik vagy nem.
2014. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem néztem hülyének,és tudom hibáztam,egy meztelen test rész..akkor ne reméljek?
2014. okt. 31. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Elküldted a melledet vagy puncidat?

háááát ezt nehéz kimagyarázni ugye tudod?

2014. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha elkezdesz Németül tanulni.
2014. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez nem büszkeség. képzeld magad a helyébe.
2014. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom,de nem tudom meg nem történté tenni a dolgot,bár csak megtehetném ,már akkor megbántam amikor elküldtem a képet,undorodok magamtól
2014. okt. 31. 20:00
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyon helyes!! udi is vagy.
2014. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény?
2014. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!