Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak akik egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak akik egyutt eltek a baratnoitekkel! Mennyire rendetlen a párotok?

Figyelt kérdés
Nekem mindenk azt mondta, hogy a lanyok trehanyabbak mint a fiuk. En meg mindig azt hittem, hogy pont hogy a lanyok a rendesek, hiszen otthon megtanuljak az anyjuktol. Belegondolva amig otthon lakott is volt egy "csajos kupi" a szobajaban. Hajszarito bedugva a konnektorba,mindenfele hajapolok,hajkefek korulotte, sminek az agyan kistukorrel, a felprobalt ruhak a foldon, mert nem akasztotta vissza. Igazabol szerintem hihetetlenul szexi volt, ahogy bugyiban es melltartoban, csavarokkal a hajaban fol ala maszkalt, keszulodott, zenet tett be, dobalgatta a ruhakat stb. Most hogy egyutt lakunk tultettunk a csajos kupin. Most durvabb :D a mosogatas mindig megvan, mosas is, de pl. a szarogaton levo ruhat a mellette levo komodra dobalja es ha eleg nagy a kupac elkezdi elpakolni tv nezes kozben(ezt kb hetente tortenek meg) es valahigy olyan cukinak tartom ezt a fele rendetlenseget :D vagy a sminkei egx hatalams kosarban vannak, annyi van neki, nincs benne semmi rendszer es mindig kiboritja a foldre ha keres valamit. A taskaja meg olyan mintha beledobtak volna egy bombat. A minap kiboritotta, melt eldurvult benne a helyzet es komolyan mondom oldalakon keresztul sorolhatnam mi volt benne. En nagyin rendszereto vagyok, de valahogy olyan edes ez a kislanyos trehanysag, hogy el kell neznem neki. :) ( amugy nagyin ad a megjenelenesere es nagyon komoly poziciot tolt be a munkajaban is) nalatok mik fordulnak elo? Zavar titeket?
2014. okt. 31. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Szerencsére nem ilyen az én barátnőm mint a tiéd, az enyém igényes minden téren. Ez eddig zavart, de most, hogy olvastam a kérdésed már másként látom, megőrítene ha nő létére ilyen trehány lenne.
2014. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mintha csak rólam írtad volna a sorokat, én is ugyanilyen vagyok és a barátom néha fogja a fejét, de aranyosnak tartja :D :D Bár én kicsit összeszedettebb vagyok, csak picit vagyok kupis, de egyébként minden igaz rám :D
2014. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megertem baratodat. Tenyleg tok aranyos. :D
2014. okt. 31. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!