Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet, hogy nem érdekel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy nem érdekel, ha a párom csajozik vagy megcsal?

Figyelt kérdés

Jó kapcsolatnak mondanám a miénket, működik a lelki és a testi része is, összhangban vagyunk. Ő az a közvetlen fajta pasi...flörtölgetős, csajozós. Nem hinném, hogy megcsal, de furcsának tartom hogy mikor elmegyünk egy buliba és látom hogy más csajokat nevettet, idegen lányokkal beszélget, ez engem nem is érdekel, én elvagyok addig a haverjaival - de csak beszélgetünk, a lényeg h jól érzem magam, és addig le sem sz*rom, hogy a párom mit csinál. Az előző barátaimnál holtféltékeny voltam, úgyhogy nem értem, most miért nem vagyok. Egyébként még csak 2 hónapja vagyunk együtt. Nem mondom, hogy annyira szerelmes vagyok, de azt sem, hogy nem vagyok az.

20/L


2014. okt. 31. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem érdekel,mert nem érdekel a pasi sem.
2014. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs elég érzelmed felé, h érdekeljen.
2014. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Anika Indigo ***** válasza:
Mert valójában nem szereted, csak nagyon-nagyon jó barátként tudsz tekinteni rá. Szerintem.
2014. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most ket veglet lehet, vagy olyan jol kijottok hogy maximalisan megbizol benne, vagy nem erdekel annyira azert hagy hidegen, ezt neked kell tudnod mit is erzel.
2014. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell halalosan feltekenynek lenni persze, de szemely szerint nalam a totalis lesz.romsag azt jelenti, hogy nem erdekel komolyabban a pasi.
2014. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem szereted, mint férfit. Szakíts vele szerintem, ne ámítsd, az rosszabb.
2014. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!