Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valószínűleg megcsal a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg megcsal a barátom, de tagadja. Már belebetegedtem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt és 1 éve költöztünk össze, eddig nem volt ilyennel gond, bár mindig hülyéskedett azzal, hogy nőkről beszél nekem (tényleg alaptalanul) viszont most a munkahelyén 2 hétig mindennap kettesben volt egy nővel, akiről itthon "áradozott", hogy mennyire hasonlítanak. Utána engem hazaküldött a szüleimhez, hogy egyedül akar lenni, majd azt mondta, hogy beteg és ne hívjam, mert lehet elalszik, ami jogos, de máskor is volt ilyen és soha nem mondta ilyen szigorúan, hogy nehogy hívjam, amikor hazaértem feltűnő rend volt a lakásban, pedig soha nem csinálna magától, a sálam a szekrénybe volt dugva.

Volt, hogy este elment a munkatársához (férfihez), hogy rátegyen valamit pendrivera, beparfümözte magát, pedig nem szokta és alapból már be volt akkor fújva, nem tartott élménybeszámolót amikor hazaért, pedig mindig mesél a munkatársáról, hogy milyen vicces. Megnéztem a pendriveját, amire semmit nem töltött fel...


Ilyet mondott "hülyeségből", hogy "de jó, hogy neked elmondhatom a nőügyeim, így könnyítek a lelkiismeretemen, úgysem hiszed el." Eleinte azt hittem viccel, mint mindig.

Amikor közöltem vele, hogy a volt barátom meghalt, azt hittem kiakad (régebben rosszul esett volna neki), erre a reakciója: én meg együtt vagyok XY-nal.

És még sok-sok ilyen jel volt...


Éjszaka nem maradozik ki, haverokkal nem jár sehova. Azóta nincsenek gyanús jelek, bár akkor sem nagyon járt, csak amit említettem.


Szakítani akartam, ő nem. Azt mondja, hogy csak én kombinálok, nem csal meg. Mindent tagad, bizonyítékom nincs, a céges e-mailjét dugdossa előlem, pedig régen mindig mutogatta, hogy milyen képeket küldtek neki... Most be sem lép előttem, amikor rákérdeztem miért nem és mondtam, hogy megnyugodnék, ha látnám, azt mondta, hogy azért sem.


Folyamatosan kutakodnék, agyalok, soha nem voltam ilyen, most pedig úgy viselkedem mint egy őrült... 2 hónapja sík ideg vagyok emiatt.


Vele szeretnék maradni, mert egyébként egy hullámhosszon vagyunk, kedves velem, nem jár el itthonról, nem volt eddig nő-őrült, bár már nem érdeklem őt szexuálisan és nem is féltékeny... A legidegesítőbb, hogy engem csak ő érdekel, amikor neki meg valószínűleg fontosabb egy pár hete ismert nő, mint én, 4 év után... Én 20 éves vagyok, ő 23, nincs közös gyerek vagy ilyesmi, tehát csak a "szerelem" és az emlékek kötnek össze.


Köszönöm a válaszokat!



2014. okt. 11. 07:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy a telefonját nem dugdossa és a nő számát kitörölte, bár létezik internet, (mondjuk facebookja nincs barátomnak,de ott a céges e-mail) és nem nehéz 11 számjegyet megjegyezni...
2014. okt. 11. 07:22
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék, és nem azért, mert megcsalt. Azt meg lehetne beszélni, ha mindketten úgy álltok hozzá. Hanem azért, mert egyrészt nem bízol benne. Másrészt egyértelműen hazudik, esélyt sem ad a megbeszélésre. Emellett együtt éltek, mi az, hogy hazaküld egy hétre? És végül, már csak megszokásból van veled, azt írod, már nem érdekled szexuálisan. Nálam már ez elég lenne ahhoz, hogy kimondjam a végszót.
2014. okt. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igazából 2 hónappal ezelőtt 99%-osan bíztam benne, de ezek a dolgok teljesen összezavartak. Hetente 1-szer szexelünk általában, az elején naponta 2-szer, 3-szor. De ez a heti 1 így van már másfél éve, tehát ez nem volt feltűnő, csak mondta, hogy nem érdeklem úgy már egy jó ideje...

A bizalom a legnagyobb bajom, meg, hogy nem féltékeny, pedig eddig szólt azért is, ha kifestettem a szempillám...

2014. okt. 11. 07:43
 4/6 anonim ***** válasza:
kövesd vagy vegyél fel magánnyomozokatt
2014. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Tehát inkább alázod magad ebben a "kapcsolatban", mert "szereted", minthogy tovább lépj? Csak gratulálni tudok neked. Ezek a jelek már több, mint elég, a fele is elég lenne egy szakító oknak.


Tudod sokan túl vagyunk már 1-1 szakításon, urambocsá' szerettük is azt, akit elhagytunk, de van egy olyan dolog, hogy büszkeség, és ezzel magadnak tartozol. Semmit nem jelentesz neki, mégis alázod magad, és ott maradsz. Igazából mondhatnánk itt bármit neked, akkor sem fogadnád meg, hisz leírtad, hogy milyen rossz, mégis vele maradsz! Ezután is így fogsz tenni.

2014. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek egyertelmu jelek pedig sajnalom engem is csaltak meg ! ;( es nem vallotta be. Lebukott !!!!!
2014. okt. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!