Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal együtt élünk, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal együtt élünk, én sokat dolgozom, ő többet van otthon. Előfordulhat, h míg dolgozom, megcsal engem? Volt már ilyen valakivel? 25/ N

Figyelt kérdés
nem az igazi a bizalom, ennek több oka van, viszont utóbbi időben kb2 éve nagyon jól megvagyunk. Ha megcsalna kiderülne? borzaszt a gondolat,h míg dolgozom, ő valakit a közös albérletbe visz......
2014. okt. 22. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha akarja simán megteheti úgy hogy te soha nem jössz rá. Persze ha szeret téged, akkor nem fog ilyet tenni. Alkalma van, de hogy akar e ilyet tenni, azt már csak ő tudja.
2014. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes véletlen, hogy Én is ezen gondolkodtam ma. A párom nem dolgozik, és nem is élünk együtt, úgy megtehetné, hogy sosem jövök rá.
2014. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ki van zárva. Ilyen elő nem fordulhat.
2014. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de nem szeretnék ezen rágódni, így nem lehet normálisan dolgozni.. :/ kár,h nem ugyanaz a munkaidőnk
2014. okt. 22. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Látom nincs sok melód, a munkahelyen, ami leköti az agykapacitásod:) Szerintem ne rágódj ezen, mert fordított esetbe is gondolhatja a pasi, hogy Te meg lehet munkahelyen kufircolsz valakivel:D
2014. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nők között dolgozom, ő bízik bennem, ellentétben sajnos velem
2014. okt. 22. 14:49
 7/9 anonim ***** válasza:
oké, de ne ezen gondolkodjál már:) honnan veszed ezt a dolgot? vlaami alapja van?
2014. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
régen volt, azóta semmi olyat nem tett, csak hát na
2014. okt. 22. 14:54
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
Ha megcsal, akkor is megteszi ha féltékenykedsz. Ha meg hűséges, tök felesleges aggódni, nem?
2014. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!