Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem milyen rosz nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem milyen rosz nő vagyok. Hogyan hozzam helyre a dolgokat?

Figyelt kérdés

A párommal több mint 3 èvet voltunk együtt. Egy hete szakitottunk ès csak azzal a feltètellel bèkül, ha változok. A vètkeim a következők:

- a kapcsolat elejètől hazudok neki mert többnek akarok tünni amennyi vagyok. Olyanokot is hazudtam, hogy milyen jó munkám van, na meg vehetünk lakást rèszletre bank nèlkül, valaki eladná. Meg ilyenek. Ès az a rossz, hogy ő remènykedett, ès utánna csalodott. - azt hazudtam sokszor hogy dolgozok közbe nem volt semmilyen munkám, nehezen is találok, hallássèrült vagyok, ès hallókèszülèkkel sem hallok tökèletesen.lusta is vagyok mert 3 èv alatt egy èvet sem dolgoztam le.mindig otthagyom.

- miután szültem albèrletbe költöztünk, de mindig veszekedtem vele a pènz miatt. Nem birtam a gyerekkel, úgy èreztem semmire sincs időm.

A szüleim segitettek, de èn arra sem voltam kèpes hogy rendet rakjak a lakásba, sőt! Bele sem akarok gondolni, hogy nèzett ki. A párommal emiatt sokszor csúfúl veszekedtünk vègül kidobtam.

A kislányommal sem vagyok a legtürelmesebb.

Főzni sem tudok.

A párom családjával is volt mindig valamilyen bajom.

Szeretkezni sincs nagyon energiám.

Súlyos vèrszegèny vagyok nem tudom emiatte vagy a dögsèg miatt èrzem gyenge fizikumunak magam ès hamar fáradok.

A hallásproblèmám miatt nincs semmi önbizalmam. Ovodáskoromtol egèszen amig elvègeztem a 8ik osztályt csúfoltak emiatt. Kèsőbb szakiskolában is. De akkor mèg szereztem barátokat, eljártam sokszor bulizni, nem vagyok világszèpe, de csúnya sem sokan akartak járni velem. De mègsincs önbizalmam. Semmi sem sikerül. A kapcsolatunkban sem.

Mit tegyek, hogy megváltozzak? A párom nem nagyonhisz benne hogy meg tudok változni, èn most az egyszer nagyon szeretnèk!

Mit tegyek, hogy boldoggá tegyem? Mivel dobjam fel a kapcsolatunkat?

Hogyan èrjem el, hogy törödjön velem többet, ès èreztesse a szerelmèt?

Mert eltávolodtunk... Pedig esküvőt is terveztünk a nyáron, de elege lett...

Szeretnèk mindent helyrehozni. Nem èlünk együtt. Mit tegyek? Ötletek?


2014. okt. 31. 21:09
 1/9 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem, hogy fèltèkeny is voltam nagyon, mert a kapcsolat elejèn fèrelèpett.. Ès nagyon rosszul esett, ha megnèzett egy csajt is, ès állandóan azt hajtogattam biztos megcsal, ès hogy nem vagyok neki elèg jó.

Hogy hozzam hejre a dolgokat? Szeretnèk vele egy szèp kapcsolatot, legyen szerető boldog családunk.

2014. okt. 31. 21:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudod az hogy ezt mind belattad az elso lepes a gyogyulas fele. Voltak hasonlo problemaim csak nekem nincs gyerekem. En kineziologushoz jartam. Csodakat tett(persze nyilvan nem o oldotta meg a problemat, de jol ramutatott dolgokra).
2014. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

Máskor a szerelem-szex kategóriába írj ilyet, mert ti nem család voltatok, hanem csak együtt jártál vele.


Másrészt pedig az van, hogy ha valakiben csalódtunk, onnan nagyon nehéz visszajönni. Meg tudom érteni, hogy elege lett.

2014. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-gyerekük is van, kis család ez

Szerintem próbáld vele megbeszélni, hogy nagyon szeretnél megváltozni. Az önbizalmad erősítsd: amit kitartóan akarunk az sikerül is.

"a kapcsolat elejètől hazudok neki mert többnek akarok tünni amennyi vagyok" -ez teljesen gyakori...

2014. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Otlet, hogy hogyan dobjam fel a kapcsolatot? Hogy feleledjen a tuz?
2014. okt. 31. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező!

Te most kamuzol?

Ellentmond az írásod tartalma, a külalakjával.

Ez az írás kívülről egy igényes, intelligens, okos, megfontolt, minden részletre gondosan figyelő nőé. Amit írsz magadról, az meg épp az ellenkezője. Most akkor hogy is van ez?

2014. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha eddig hazudtál neki, akkor miért hinne neked? 0Előszöt változz meg. Ne hazudozz, dolgozz, foglalkozz a kislányoddal, főzz, takaríts, legyél olyan, amilyennek egy háziasszonynak kell.

Ha látja, hogy megváltoztál, akkor talán hinni fog neked.

2014. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak fele igaz amit magadról írtál, én soha nem jönnék veled össze. Főzni nem tudsz. A lakást nem takarítod. Nem dolgozol. Lusta vagy. Még a gyerekkel is bajod van.!!!! Soha ilyen "nő ".
2014. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
érj el apróbb sikereket, úgy fel fog villanyozni, hogy a pároddal is máshogy fogsz beszélni, te is megváltozol, a környezetedet is megfogod.
2014. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!