Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néznek át rajtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek át rajtam a férfiak? És miért nem szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés
Se barátaim, se párom. Mindenkinek más a gondolkodásmódja... Hiába próbálok barátkozni, semmi közös nincs senkivel se. Meg azt is észrevettem, hogy elzárkózóak velem szemben. A férfiak meg keresztül néznek rajtam... Úgy érzem, hogy bármit csinálok is, a helyzet nem változik.

2014. okt. 31. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kell izgulni túl sok a köcsög ennyi. Aki manapság nem sminkeli magát agyon, vedel cigizik meg kúr, azt nem is veszik emberszámba. Ez nem a te hibád hanem a társadalomé.
2014. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
My thoughts exactly.
2014. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi szeretünk téged. <3
2014. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Ebből nem derül ki.

De na aggódj itt most biztos kapni fogsz pár ismerkedő privátot.

2014. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gyere barátkozz velem. :)
2014. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En meg a nokkel kapcsolatban vagyok ugyanigy, majd ha rajottel a valaszra, azert dobj 1 pm-et hogy mi a megfejtes :D
2014. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán tulságosan akarod és azért nem megy!
2014. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kolosszus22 ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez fontos lenne, mert nem mindegy milyen közegben mozogsz! Elég nehéz elhinni, hogy legalább iskolai éveidből nem maradt egy barátod, barátnőd sem valaki csak volt akivel megértettétek egymást, nem?
2014. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Engem mindenki csúfolt. Gáz lett volna velem barátkozni, mert az egész osztály összefogott ellenem. Akivel meg barátkoztam, az meg kijelentette, hogy nem vagyunk barátok... Szerettem tanulni, csendes voltam és elég előnytelen külsejű. A mai napig szeretek tanulni, nem vagyok harsány és nem vagyok kifejezetten szép.
2014. nov. 1. 11:27
 10/13 kolosszus22 ***** válasza:
Jó érthető, de ez még mindig csak 1 közeg, gondolom az általános iskoláról beszélsz. Az éretlen, tudatlan gyerekek fel sem fogják a kiközösítéssel milyen károkat tudnak csinálni a másik emberrel, de aztán jön a középsuli ahol megint egy új közegbe, osztályba kerülsz, mivel szeretsz tanulni gondolom utána jön/jött a főiskola/egyetem az megint egy új közeg, új emberek. Nem hiszem h mindenhol csak trógerekkel találkozol.
2014. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!