Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom akar 3. -at. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom akar 3. -at. Azt mondja azért mert kiváncsi milyen. De közben azt mondja hogy csak engem akar. Nem szeret már?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 12:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb pasinak ez egy álma, hogy kipróbálhassák hármasban... mármint két lánnyal, mert általában arról hallani sem akarnak, hogy 1 lány és 2 fiú. Az én pasim is említette már, hogy majd egyszer kipróbálhatnánk úgy. Ettől még szeret, csak kíváncsi.
2008. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta hogy lehet 2 fiú 1 lány is... Mind a kettöre kiváncsi... Félek hogy azért mert un engem... vagy nem tudom... Mert nagyon rég óta együtt vagyunk. Ö 21 éves, én meg 17...14 voltam mikor összejöttünk... Nem tudom... Kicsit félek hogy már nem én kellek neki... Bár, akkor nem akarná a fiut is..
2008. aug. 13. 12:31
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintemszeret téged,csak ujdonságot akar vinni a dologba,kiváncsi kipróbálná.Ha nagyon ellene vagy ne tedd meg!Ha igen jol válaszd meg ki legyen a 3.!
2008. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
biztos ott a kiváncsiság,de ha én szeretek vkt akkor nem tudnám elviselni h más hozzáérjen vagy h én szeretkezzek mással...én ezzel így vagyok
2008. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Beleőrünék ha lány 3. lenne...és ráadásul nálam jobban nézne ki.
2008. aug. 13. 12:37
 6/21 A kérdező kommentje:
áhh én meg mondtam h a pasi ne érjen hozzám......se semmi... ez a baj hogy én sem tom elképzelni mással...ezért félek..
2008. aug. 13. 12:37
 7/21 anonim ***** válasza:
A kiváncsiság, hidd el. Ezen nincs mit ragozni. Ha szeret és te nem szeretnéd, nem fogja erőltetni. Csak persze kockáztatnod kell, mert lehet, hogy annyira megkedveli, hogy többször is akar majd ilyet. Vannak buktatók, de ha erős a kapcsolatotok, akkor nem lesz gond. De itt azon van a lényeg, hogy te is szeretnéd?
2008. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
HA nem akarod akkor ezt mondd meg neki.A finoman mondod megérti.
2008. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ö mondta ha én nem akarom hagyjuk... de miatta szeretném... de alapból nem viselném el ha más hozzám érne... az meg még szarabb ha ö és máshoz..
2008. aug. 13. 12:39
 10/21 anonim ***** válasza:
akkor meg ha már eleve így állsz hozzá h nem tudnál pl máshoz érni akkor bele se kezdjetek..azért ne menj bele h neki jó legyen!Mert egy neked ez az együttlét nagyon "rossz" lesz így,kettő meg ha szeret akkor ugyanúgy megért téged mint ahogy te próbálsz a kedvében járni.Szerintem 1 kapcsolatban nem az a természetes ha van egy 3. meg egy 5.fél...de te tudod mit csinálsz..a 3.válaszoló voltam
2008. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!