Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk véleményére lennék kíváncsi. Miért titkolja a barátom a kapcsolatunkat szülei előtt, miért kerüli görcsösen a találkozót köztem és a szülei között, illetve az én szüleimmel?

Figyelt kérdés
A barátom állítja, hogy a szülők tudnak rólam, de ha beszél velük telefonon elmegy messzebb, és múltkor azt mondta a telefonba, hogy a haverokkal sörözik, holott velem sétált. 1,5 éve vagyunk együtt és nem értem mindezt miért teszi, néha elég kellemetlen szituációkat eredményez. Gondoltam, hogy a kötöttségektől fél, de már elég jól ismer, így tudja, hogy karrierista vagyok, első a tanulás, nem akarok még házasodni, családot. Miért lehet erre szükség ennyi idő után, mitől félhet? (20/L)
2009. dec. 9. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én felhívnám a szüleit és elmesélném ki is vagyok én. Ha tudnak rólad nem lehet gond, ha meg nem... az gáz. Akkor semmi keresni valód sincs mellette. Meg kell tudnod mi az igazi oka annak, hogy ilyen veled, meg a szüleivel. Hazugságba rossz élni.
2009. dec. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagy a szüleit szégyelli vagy téged,vagy lehet, h a szülei nem engedik meg neki, h legyen barátnője, akár melyik is , biztos h ez nem normális így.Sztem kérdezd meg tőle, h mi ez az egész, és h ne nézzen már hülyének.
2009. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*hazugságban
2009. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Már próbáltam megkérdezni, és mindig közölte, hogy márpedig tudják, ne gondoljak ilyesmiket. A fura az, hogy másodszorra vagyunk együtt, és amikor először összejöttünk tudtak rólam, majd a szakításról is, de most valamiért nem tudják. (De sosem találkoztam velük.)
2009. dec. 9. 23:14
 5/13 anonim válasza:
szerintem csak rohadtul szégyell téged.
2009. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szégyell téged. Vagy van egy másik nője melletted akit kedvelnek a szülei.
2009. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy szégyell téged, persze az is megeshet. Az is lehet, hogy épp a szüleit szégyelli. Lehet az is, hogy a szülei olyanok, hogy senkit nem tudnak értékelni, és ezt az előző kapcsolatában már tapasztalta, ha volt neki olyan. Vannak olyan szülők főleg az olyan anyák, akinek az "egyetlen fiacskája" van, hogy bárkit bemutat neki azt lenézik, meg a fiunak azt meséli be hogy az nagyon ronda., mert fél attol hogy majd egyszer a fiacskája elfordul tőle. Sajnos sok van ilyen... És nálatok is lehet épp iylen probléma is.
2009. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Az előző 2 barátnőjét bemutatta, mert akkor még velük lakott és hát muszály volt, kérdeztem, hogy akkor engem miért nem, mire csak anniyt mondott, hogy "pont azért nem, mert már nem kell". És csak lánytestvére van, tehát "anyuka egyetlen kicsi fia".
2009. dec. 9. 23:43
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ.:)
2009. dec. 9. 23:45
 10/13 anonim ***** válasza:
23:38 as vagyok. :) Szívesen. 20/F
2009. dec. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!