Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el a világ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a világ legrendesebb pasiját?

Figyelt kérdés

Megszerettem, mindig rá vártam, de nem érdeklem. Mit tegyek? Próbáltam megutálni, meggyűlölni, amiért nem érdeklem, de nem megy, őt csak szeretni tudom, nem tehet róla, hogy nem érdeklem, ha nem látom, csak rá gondolok. Már próbáltam elkerülni, de akkor hiányzik, ha mellettem van, a közelembe, fáj hogy olyan velem, mint egy ismerőssel, semmi több. Nem akarom magam ráeröltetni, azt szeretném, hogy szeressen, de ha nem megy magától nem tudok mit tenni, hogy szeressek meg valakit ennyire, vagy jobban, hogy ő már ne érdekeljen? Jelenleg úgy érzem ez képtelenség, még sose éreztem senkit ennyire hozzám passzolónak mindenben.

24/L


2014. nov. 1. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekled,felejtsd el!Jön másik!
2014. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván, de a kérdés az az hogy hogyan!?
2014. nov. 1. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól még h rendes, nem biztos h jó pasi.


Minden csajt körülveszik a rendes pasik, jut mindenkinek minden ujjára 10. Nem bűn ha nem vonzódsz hozzá szexuálisan

2014. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia :) én is így voltam/ vagyok egy fiúval, akit nagyon szerettem és aki nagyon rendes volt velem(nem csak velem, ő alapból ilyen) nos azóta menyasszonya lett és már nem kellek neki.. ezt több év volt kihevernem(pontosabban 2), de ment :) méghozzá úgy, hogy találtam egy másik fiút, aki merőben más egyéniség volt, mint az előző barátom. olyan tipikus rosszfiú alkat, és egyszercsak azt vettem észre, hogy már nem gondolok annyit az exemre :) szerintem ismerkedned kéne, esetleg eljárni több közösségbe, új barátokat szerezni és akkor megnyílik a világ, nem lesz olyan korlátozott a látóköröd. Hidd el, én több éjjelt végigbőgtem, mert annyira úgy éreztem, hogy az a fiú az életem közepe, annyira passzoltunk mindenben. Soha nem fogunk olyat találni, amilyenek ők voltak, csak mást :) 18/L :)
2014. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ő jó pasi. Ő úgy tökéletes nekem ahogy van. Pont ez a bibi, nincs benne semmi amibe bele tudnék kötni.
2014. nov. 1. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
csak jelenleg érzed így...ha nem érdekled akkor nem tudsz mit tenni el kell fogadni idővel ha te is kerülöd a társaságát és éled a kis életed elfogod felejteni...majd jön másik akit érdekelsz is és lehet hogy jobban fogod szeretni mert ő majd viszonozni fogja az érzéseid...
2014. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
cmos reset-el
2014. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!