Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen bizonytalan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen bizonytalan?

Figyelt kérdés
A párommal már 3 hónapja együtt vagyunk én 15 ő 17 éves. Csak hétvégente tudunk találkozni mert messze lakunk egymástól. Lehet emiatt, de valamiért amikor nem vagyok vele folyton azon filózom hogy tényleg jó ez így hogy együtt vagyunk hogy tényleg szeretem? Amikor együtt vagyunk tényleg úgy érzem hogy szeretem, de utána miután elmegy ez az érzés elhalványodik bennem vagy teljesen megszűnik. Nem tudom szeretem e őt igazán vagy sem.....tudom hogy ő szeret engem ezért nem akarom áltatni. Valaki tudja mi a baj velem? Lehet az az oka hogy múltkor volt egy elég komoly veszekedésünk?(ezt semmiképp nem írnám le, kérlek ne kérjétek.)
2014. nov. 1. 20:32
 1/4 anonim válasza:
Tudom, h ez nem segít, de szerintem ezt csak te tudod eldönteni.:(
2014. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen ez tényleg nem segít de azért köszi xD
2014. nov. 1. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tudjuk, mi történt a veszekedés alkalmával, nem tudunk segíteni sem.

Egészen az utolsó sorig úgy gondoltam a fiatal korod lehet a ludas. Egy kapcsolathoz fel kell nőni, egy távkapcsolathoz még inkább. Kell egy stabil alap érzelmileg, lelkileg, mentálisan mindkét részről ahhoz, hogy egy távkapcsolat működhessen. Lehet, hogy erre 15, 17 évesen nem álltok készen.


Persze, egyébként egy komoly vita is befolyásolhat, bizonytalanná tehet. Ráadásul pont abban a korban vagytok, amikor könnyen elbizonytalanodtok még. A kérdés az, mióta vagy bizonytalan, mióta érzed ezt tudatosan és gondolkodsz rajta, hogy miért van ez így? Ha csak a veszekedés óta, lehet ez is az ok, ha már korábban is ez volt, akkor más lesz a probléma oka.

De egy biztos, bármi nézeteltérés is van, meg kell beszélni. Mindent! A veszekedést is. És akkor egyetértésben, a másikat megértve tovább lehet lépni.

2014. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a veszekedés óta gondolkodom ezen ami olyan 2 hete történt. Hát nagyjából az volt hogy a szüleim szigorúak és nem engednek át a barátomhoz. Most először és utoljára mehettem a városába a szüleimmel egy jó darabig, de ő azt mondta hogy fáradt és nem akart jönni. Ezen veszekedtünk de azthittem már lezártuk :(
2014. nov. 1. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!