Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam a barátom tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a barátom tudtára hogy jól esne néha, ha meglepne valamivel? (pl. romantikus vacsi, rózsa, iylesmi)

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
A száddal, adj ki hangokat.
2014. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én bnőm reggelire nutellás kenyeret ad mert nincs kedve megtanulni sütnifőzni és egészségtelenül él, emiatt az alakján is meg meglátszik, vmi ötlet h ne sértsem meg?
2014. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, erre én is kíváncsi lennék, mert ha kerek perec megmondom neki, le sem sz_rja.
2014. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerintem probálj te egészségeset főzni neki,vagy hívd el sportolni stb..:)
2014. nov. 1. 21:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :)
2014. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ugyérzem kezd kihülni a kapcsolatunk nincs benne semmi romantika ugyérzem már nemszeretsz és ha ígyvan akkor ne hiteges!

-dehogy is én szeretlek ne beszélj butaságot!! hogy bizonyithatnám ??

-kis kedveség odafigyelés meglepetés romantika sokat jelentene nekem

2014. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de nem akarom megbántani,mert tudom,hogy szeret...egyszerűen cska nem jut eszébe hogy ez nekem mennyit jelentene
2014. nov. 1. 21:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha neked kell szólni ezek miatt, az már nem ugyanaz, mintha magától jutna eszébe.
2014. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Először próbáld meg így.
2014. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lepd meg te valamivel. Én kínosan érezném magam ha csak engem lépnének meg és max a masodik alkalom után gondolkoznék valami ütős dolgon, hogy behozzam a lemaradást. :)
2014. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!