Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek ez romanti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ez romantikus ajándék?

Figyelt kérdés

Ti örülnétek neki?

Szülinapjára:

Még veszek neki valamit de az most nem számít

Adni szeretnék neki egy vörös rózsát amin egy cetli van: "Addig szeretlek amíg ez a rózsa el nem hervad" (a rózsa egy Műrózsa)



2014. jún. 2. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, romantikus.
2014. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

aranyos :)

de ilyet csak akkor adj ha már régebb óta együtt vagytok

2014. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
na de ha elhervad:D
2014. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rózsa egy cetli <3 szeretlek <3 azt a hervadás dolgot hagyd el szerintem
2014. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem unalmas. Vegyél neki akkor már egy csokor rózsát, illata is van és szebb is!
2014. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz az elgondolás, de sírokra szokás művirágot vinni, ezért sztem a műanyag virág miatt én nem biztos, ha annyira örülnék neki. Akkor már inkább színes papírból hajtogatva, viaszból öntve, kristályból faragva, vagy vm ilyesmi.
2014. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vigyél neki egy csokor rózsát (mondjuk annyi szálat ami a kedvenc száma, vagy valami kettőtökhöz köthető számút), és az egyik legyen műrózsa (ne nagyon térjen el lehetőleg), és úgy add neki oda, hogy addig szereted, amíg az utolsó rózsa is el nem hervad abban a csokorban.

(talán így kicsit komplexebb...persze reméljük nem egybe vágja ki a rózsákat, ha elkezdenek hervadozni / kivétel ugye az az egy) xD

2014. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Misa-chan55 ***** válasza:
Jó ötlet csak sablon.:D Mit adsz még neki mellé, attol függ?
2014. jún. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!