Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! A félvér vagy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A félvér vagy más nemzetiségű esetleg egzotikus lányok legtöbbször csak szexuálisan vonzanak titeket, hogy kipróbáljátok milyen egy "egzotikummal"?

Figyelt kérdés

Félig ázsiai, félig magyar vagyok. Nemvolt sok párkapcsolatom mert még fiatal vagyok azért. De eddig csak csalódások értek, vagy megcsaltak, vagy átvertek, hogy mennyire komolyan gondolják velem aztán csak kihasználtak stb.. Mindig akadnak jelentkezők de korántsem élek minddel, és mikor belevágnék a kapcsolatba, vagy pár hónap után, vagy 1 év múlva de mindig nagyot estem pofára. 4 párkapcsolatom volt eddig, abból 3 pár hónapig tartott , 1 meg másfél évig (legnagyobb pofára esésem), de végig csak eszköz voltam és csalt orrba szájba . Már kezdem úgy érezni nem való nekem kapcsolat

Hogy vélekedtek erről?



2014. nov. 1. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Amikor azt olvastam, hogy félvér... egész másra gondoltam, de megnyugodtam. O_o
2014. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, van némi egzotikum feelingje a gondolatnak. De nem voltam még ilyen emberrel kapcsolatban, így nem tudom, mit várnék tőle. Lehet, hogy csak rossz emberismerő vagy, és nem a megfelelő személyekkel jöttél össze.
2014. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon gyönyörűek az ázsiai lányok és tetszik a kultúrájuk. Lelkileg ugyan olyan lenne, mintha európai lány volna, szóval semmiféleképpen sem tudnám megcsalni. Ami nagyon izgalmas volna nekem kulturális szempontból, hogy egy ázsiai család részese lehetnék, lennének ázsiai rokonaim. ...viszont nem tudom, hogy volna-e esélyem ázsiai lánynál, nekem németes külsőm van. Esetleg ebbe te tudnál nekem segíteni, Kérdező?
2014. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*ebben
2014. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez egy embertípus, akikbe Te belebotlottál, de ez alapján nem szabad általánosítani. Azon kellene elgondolkodnod,hogy mi volt a közös az eddigi barátaidban.
2014. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szeretsz általánosítani igaz? Arra esetleg gondoltál már, hogy te választasz rosszul?


Sose általánosíts!

2014. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretek általánosítani és igen, lehetséges, hogy eddig csak ebbe az embertipusba botlottam bele, ennek köszönhetően csak belőlük tudok kiindulni mert jót még nemigazán tapasztaltam. De szerintem ilyen szemszögből érthető a kérdésem. Ha majd tapasztalom az ellenkezőjét, majd akkor fog jogtalanná válni ez a kérdésem. De addig nem.
2014. nov. 23. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Látásból ismerek két ázsiai-magyar félvér lányt (mongol származásúak) a városomból, és hihetetlenül szépek. Az egyik alacsonyabb, amolyan husi csaj tagadhatatlanul nőies testalkattal, a másik magas, vékony és szép arcú, bár őt már elég rég láttam. Ha jól tudom, évek óta komoly kapcsolatban élnek, szóval nem azért nem vesznek téged komolyan a srácok, mert félig-meddig keletebbről érkeztél. Máshol keresd az okokat, hogy sikertelenül végződtek az eddigi kapcsolataid.
2014. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia kicsit lehet késön reagálok erre kérdérse de szerintem ne hagy fel a kapcsolati életel pár ba*sz gyökér férfi miat én példaùl csak akkor kezdek komoly kapcsilatot egy csajal ha mar feuletesen ismerem a valodi jelemét igen nem szoktam fejest ugrani és még én is kopanok de attol még mindig probálkozok és soha nem adom fell mellesleg még nem volt ázsiai Magyar félvér párom de látam párat és nem tulzok hogy ha azt mondom hogy ök a legszebek én már rég ota szeretnék egyel kapcsolatba kerúlni de it náluk nincsenek legmagyobb pekemre
2015. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!