Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen üzenettel küldenéd el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen üzenettel küldenéd el a *****-ba az exed, azt az embert aki tönkretett?

Figyelt kérdés
Éveken át voltam vele,nagyon szerelmes voltam belé,az utolsó évben egyre csúnyábban bánt velem,ordítozott velem és kb semmibe vett,de elnéztem neki,mert hitegetett,hogy meg fog változni és egyébként is úgy voltam nevelve,hogy tartsak ki a másik mellett amíg csak lehet,hozzuk helyre azt ami elromlott. A lényeg a lényeg a végén egy barátnőmmel lépett le szó nélkül,minden kommunikációs csatornáról letiltott. Nem kívánom senkinek sem azokat a heteket ,amit átéltem... szinte az őrület határán jártam. Azóta a személyiségem is megbomlott,teljesen más lettem,de rossz irányban.. na most pedig próbálja felvenni velem a kapcsolatot,olyan szövegeket ír,hogy nálam jobb senki nem volt ,bárcsak hamarabb jött volna erre rá. Bárcsak megbocsájtanék neki,stb stb.
2014. nov. 2. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele,ne reagálj rá,és ne akarj bosszút állni se mert az nem megoldás.Hadd a francba,örülj hogy elszabadultál egy féregtől.
2014. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ne válaszolj semmit, csak töröld ki az életedből, ahogy ő is tette
2014. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Megköszönném neki azt amit tett, és elmondanám neki, hogy remélem boldog lesz majd.

(persze szarkazmussal)

2014. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm a leckét, már majdnem elfelejtettem, hogy nem bízhatok senkiben. De semmi gond, amíg te az új tróger kanod gyerekével fogsz nyomorogni egy másfél szobás panellakásban, addig én megvárom, amíg az unokatesóm betölti a 18-at, így végre életbe léphet a nagyfater végrendelete és megosztozhatunk a milliós hagyatékán és a kanadai diákvízumomnak hála elhagyhatom ezt a szarlerakatot és élhetek, ahogy akarok. Köszönöm még egyszer a hideg zuhanyt, ha nem történt volna meg még a végén elfelejtkezek magamról és egy kurvä mellett öregszek meg.


A legjobbakat: Akinek van jövője, veled ellentétben

2014. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ady Endre: Elbocsátó szép üzenet

"Kérem a Sorsot, sorsod kérje meg,

Csillag-sorsomba ne véljen fonódni

S mindegy, mi nyel el, ár avagy salak:

Általam vagy, mert meg én láttalak

S régen nem vagy, mert már régen nem látlak."

2014. nov. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
09:13 te am miről beszélsz?....
2014. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"olyan szövegeket ír,hogy nálam jobb senki nem volt"

Erre az lenne a válaszom, hogy: Ezzel már én is tökéletesen tisztában vagyok, ezért nem fogok még egyszer egy olyan emberrel összejönni, mint amilyen te vagy. Inkább maradok egyedül, de nem kell egy olyan kapcsolat ahol nem becsülnek meg.

2014. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Küldj egy mosolygós jelet, aztán pedig felejtsd el a francba. Szrni fogja az oldalát, ne aggódj :)
2014. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Írd meg, hogy épp az esküvődre készülsz álmaid férfijával, és legyen szíves, ne untasson az üzeneteivel, mert elég elfoglalt vagy a szervezés és az álommunkád miatt :D

Na mindegy, nem vagyok jó hazudozó, de a lényeg egyértelmű: éreztesd vele, hogy tökéletesen boldog vagy nélküle is, hadd fájjon neki még jobban az elvesztésed. Megérdemli az ilyen.

2014. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

6#

elküldtem az exem az anyjába, ami mellesleg a kérdés is volt, tehát válaszoltam is rá, az más kérdés, hogy egy funkcionális analfabéta vagy, aki nem tud értelmezni két sornyi szöveget.

2014. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!