Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ha valaki tetszik akkor mindig kezdeményeztek ti vagy vártok, hogy hátha kezdeményez a másik?

Figyelt kérdés
15/F
2010. jan. 26. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én személy szerint megvárom általában, hogy a srác kezdeményezzen. Nem tudom miért:D(talán az a biztosabb, főleg ha kölcsönös a vonzalom)Persze vannak kivételes esetek de olyan nem sűrűn van.

2010. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Mi interneten ismerkedtünk meg. Igaz ő írt nekem akkor, de a személyes találkozót már én hoztam fel. De volt olyan is, hogy megszólítottam.
2010. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én többnyire várok,de ha úgy hozza a sors,akkor akár dumálunk is egy kicsit, hogy oldódjon a hangulat, aztán majd jön minden magától.A mostani páromnál én kezdeményeztem a beszélgetést,de végül ő csókolt meg először.
2010. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy myvip-en nézi az adatlapomat meg én is az övét, meg én úgy látom, hogy mindig újra és újra megnézi. Tetszik nekem, de nem merek ráírni. Szerintetek ? ( ja egyébként egyáltalán nem vagyok myvipezős meg ilyenek nem is vagyok ennek a híve ) És köszi az eddigi válaszokat.
2010. jan. 26. 17:57
 5/7 anonim válasza:

Inkább megvárom, hogy a srác kezdeményezzen, mert félénk vagyok ilyen téren.:D Ráadásul megnyugszik a kis lelkem, hogy tuti bejövök neki, ha már kezdeményezett...főleg ha nekem is bejön.:)

Amúgy nyugodtan írj rá, kezdj vele beszélgetni, aztán hívd el valahova. Sokkal jobb személyesen. Úgy jobban megismerheted és ha minden jól alakul, jöhet a következő találka:)

Sok sikert.


L/16

2010. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kezdeményeztem a Szerelmemnél :) Ezt ő elsőnek kezelni se tudta, nem értette miért vagyok ennyire közvetlen... Ő is kezdeményezgetett ennek hatására... Első komoly "randinkon" elmentünk moziba... Adtam a szájára egy puszit, ő erre felbátorodva megcsókolt, ennek pont ma két éve:) szóval nekünk nem ártott a kezdeményezésem.
2010. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:) Az a baj, hogy én is félénk vagyok ilyen téren. Én örülnék neki ha ő kezdeményezne. :P Meg egyébként is én egyáltalán nem vagyok ennek a "csajozzunk be neten" dolognak. De ha ő kezdeményezne akkor biztosan örülnék neki. :)


Köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 26. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!