Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyűlölök főzni. Találok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölök főzni. Találok olyan harminc feletti férfit aki így elfogad?

Figyelt kérdés
Sose szerettem és nem is érdekel a főzés és semmilyen konyhai elfoglaltság. 3 éve élek külön, szerencsére jó a fizetésem, így mindig megoldottam a kaját rendeléssel illetve hétköznap éttermekben eszek. Természetesen mindent el tudok készíteni, ha muszáj, egyszerűen csak nagyon-nagyon utálom. Szerencsére eddig minden barátom elfogadta, sőt a legtöbb főzött helyettem, mivel ők szerettek a konyhában bűvészkedni szerencsére. Viszont ők inkább 25-30 év között mozogtak. Mostanság viszont inkább harminc feletti férfiakkal kezdtem randizgatni, és náluk mintha ez egyfajta alapelvárás lenne, hogy minden nap főzzön az ember lánya. Egyrészt munka után fáradt vagyok, nem fogok nekiállni, másrészt minek csináljak olyat, amit nem élvezek. Persze nem vesztegetem az időm olyanokra akiknek ez probléma, viszont a korosztályhoz ragaszkodok. Vajon létezik olyat harminc feletti férfi aki fog főzni magának ha akar és nem teszi ezt számomra kötelezővé? 23/N
2014. nov. 2. 13:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Az én párom 38 éves, ő sem tud és nem is akar főzni. Én tudok, szeretek is, szoktam is, és szereti ezt, de én vagyok az első ilyen nő az életében, még a gyereke anyja sem főzött soha. Ő is jól keres, ha nála vagyok, akkor is sokszor inkább étterembe megyünk, vagy rendelünk, nem pocsékolom az időt azzal, hogy főzzek, de nyilván ez változni fog, ha összeköltözünk, mert az én napjaimból hiányozna a főzés, nekem ez hobbi is és kikapcsolódás egyben. Ha a gyereke vele van, akkor is étterembe mennek, vagy rendelnek otthonra, és a gyerek otthon is ezt látja, az anyja még mindig nem főz, ott pedig már van kistesó is. Jól keres a nő is, a nevelőapa is, megoldják az étkezést. Egészségesen, változatosan étkeznek, semmiben nem szenved hiányt egy olyan gyerek, akinek nem főznek a szülei. Természetesen nem arra kell gondolni, hogy minden nap pizzát és hamburgert rendelnek, sőt, ez a legritkább. Valószínűleg sok férfi van, aki ezt elfogadja, és nem csinál belőle ügyet, csak te eddig kifogtad azokat, akiknél elvárás lett volna. Nem is a pasikkal lesz itt gond később, hanem majd az anyósokkal... :)
2014. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!