Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, barátnőm hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, barátnőm hülye szokásai idegesítenek?

Figyelt kérdés
Lényegében távkapcsolat hetente 1x 2x tudunk találkozni, facebookon viszont minden nap beszélgetünk. És az agyamra megy hogy mikor asdFM-ezek akkor 20 percenként ír vissza, mikor én csinálom a szakdolgozatom, tanulok meg játszok egyszerre a gépen és 1 másodperc nem kell hogy visszaírjak, néha olyan érzésem van mintha az a szar fontosabb lenne neki mint én. Szokása még szó nélkül lelépni, csak egyszerűen eltünik, én 2 óra múlva válaszol, de semmi "bocsi boltba voltam" v hasonló. Komolyan mondom nagyon felbsz ezekkel.
2014. nov. 2. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Bolond a csaj :D
2014. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi az az asdFM?

Kérd meg, hogy szóljon mielőtt lelép.

2014. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele személyesen. Nem nehéz.
2014. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van pár lány ismerősöm aki ezt csinálja. én megmondtam, hogy idegesít és ne csinálja, azóta se csinálják.
2014. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
askFM akart lenni csak siettem, bocsi
2014. nov. 2. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:

engem is idegesítene, és jogos a feltevés h az a szar fos askFM tényleg fontosabb neki, és hát lehet szakítás lesz ebből.


velem ilyet még nem csinált nő, de nem is tűrném az biztos

2014. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fényember ***** válasza:
Mond meg neki hogy téged ez zavar hogy nem tudod mi van vele eddig és hogy legalább szólna előtte vagy valami. Vagy max utána kérne bocsánatot. De ha ezt megbeszéltétek és utána csak azért is ezt fogja ugyan úgy csinálni csináld te is ezt...lelép 2 órákra vissza jön és te már nem vagy ott. Utána rájön milyen idegesítő is ez. :)
2014. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!