Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Titeket is idegesítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket is idegesítenek a facebook-on nyomuló pasik?

Figyelt kérdés

1. kategória amikor valaki nem is ismer egyáltalán, csak rádír, bejelöl és megpróbál nyomulni

2. kategória ha látásból ismer, így már nem is tűnik furcsának ez


Nos engem a 2. kategória érdekelne, mert az első az sztem egyértelműen idegesítő a legtöbb nő számára. Egyik haverom, aki sokkal sikeresebb a csajoknál mint én, ellenjavasolta hogy még ha ismerem is látásból a csajt, ne facebook-on nyomuljak, mert csak bekerülök barát zónába. Szerinte csak arra használjam a facebookot hogy időpontot, helyszínt egyeztessek csajokkal, és egyéb ilyen lényegretörő dolgok. Az ismerkedést azt hagyjam a "randikra" vagy egyéb élő szituációkra.


Szerintetek igaza van?


2014. okt. 29. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Akit nem ismerek nem is igazolom vissza.
2014. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő között. Ha az első üzenetben randit kérsz, tutira nemet fog mondani. De azért az életedet se ott kell kibeszélni.
2014. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaza van a haverodnak.

25N

2014. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rám eddig csak csajok nyomultak facebookon, emiatt aztán minden alkalommal tiszta paranoia tör rám, hogy biztos valaki csőbe akar húzni... :D


Aki ismer, az írjon nyugodtan. Ha nem szeretnék vele beszélgetni, akkor majd úgyis megmondom. Ha nem ismerem, akkor szimplán nézek egy nagyot, és egyébként vissza se írok.

2014. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem általában igen, mert nincs kint képem, és nem ismerkedni járok oda. Ismeretlenek szoktak főleg írni, igazából nem értem, miért, mert csak annyit lehet látni, hogy lány vagyok, még az sincs kiírva, hogy szingli:D

Ha már látásból ismered, akkor szerintem ráírhatsz, de élőben szerintem sokkal jobb ismerkedni, tisztábban láthatod, hogy csak barátkozik, vagy kapcsolatot szeretne.

2014. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!