Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátomat abszolút hidegen hagyja a lakásfelújítás?

Figyelt kérdés

Albérletben vagyunk és a tulaj belement abba, hogy közösen felújítsuk a lakást. A barátom pedig abszolút letojja az egészet. Kérdezem, hogy milyen legyen a fal színe, a válasza: "nem tudom, nekem mindegy, fesd amilyenre akarod, haggyálmá". Aztán meg panaszkodik, hogy nem tetszik neki. Most tök csupasz a lakás, kérdezem tőle, hogy mivel dobjuk fel, de neki sosincs semmi elképzelése, ha én mutatok ilyen DIY ötleteket, azokat meg csak fikázza. "Ő ilyenekre nem költ" meg "minek ez a sok xarakodás". Hát de azért 2-3 évet csak itt leszünk, nem lehetnek üresek a falak meg a szobák, mert neki lehet elég a számítógépasztal meg a gép és csókolom, de hát akkor is...


Mihez kezdjek?


2014. nov. 2. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyen úgy berendezve, ahogy te akarod, ha meg elkezd nyávogni, akkor vágd a fejéhez, hogy beszélt volna akkor.
2014. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak 2 évig lennék albérletben, tuti én se költenék falfestésre meg felújításra.
2014. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en megertem a pasidat. nem rohadtul mindegy hogy nez ki az alberlet? legyen futes, melegviz, 200 Mbit-es internet, azt csokolom.
2014. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Falfestést meg ilyeneket nyilván a tulaj állja. De most akárhova megyünk, másik albiba vagy saját lakásba, bútorok/polcok/képek akkor is kelleni fognak.
2014. nov. 2. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:

minek vagytok ilyen balfékekkel együtt?

mit esztek az ilyenen aki leszarja amit csinálsz?

vagy pont ezért?

2014. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

amúgy meg az hogy ilyen bunkó és nem érdekli az azt mutatja hogy az sem érdekli hogy te ott vagy neki

vayis nem szeret

2014. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jóóóvanazúúúúgy...
2014. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 borsiimre válasza:
Cserélj pasit! :-)
2015. szept. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!