Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem keres, akkor nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keres, akkor nem is gondol rám? Mondjam el neki, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon különleges módon ismerkedtünk meg pár hónapja, de én akkor a legelején megmondtam neki, hogy komoly kapcsolatot nem szeretnék, mert nem sokára másik városban kezdek dolgozni. Ennek ellenére azért párszor találkoztunk. Én már elköltöztem, így abban egyeztünk meg, hogy ennyi volt, önbecsapás lenne folytatni. Azóta rájöttem, hogy beleszerettem. Néha facebookon beszélgetünk semleges témákról, van, hogy ő keres. Van értelme elmondanom, hogy mit érzek? Ugye butaság azt gondolnom, hogy büszkeségből nem keres? Önbecsapás, ugye?

26/L


2014. nov. 2. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha mostanába csak inkább te kerested akkor most hagyd h ő keressen.. ha meg keresett normálisan akkor mért ne írnál rá? Nem vágom h mi a probléma..
2014. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy "van, hogy ő keres" , utána meg azt, hogy nem keres. Most akkor mi a helyzet?


Ha érdeklődik, azaz ha ő keres Téged, akkor az jó jel lehet, talán nem mondott le Rólad. Ha érdekel a srác, akkor keresd Te is őt.


"Büszkeségből nem keres" ilyen nálam nincs, ha érdekel keresem, ha nem érdekel, nem keresem, ennyi. Ha a távolság ellenére meg tudjátok oldani, akkor szerintem hajrá.

2014. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!