Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen típusú sráccal? Elhihetem, hogy tényleg szeret?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt. Gondoskodó, türelmes és figyelmes velem és azt mondja,szeret. A probléma viszont az,hogy keveset dicsér. Én folyton bókolok neki,ha levetkőzik előttem,mindig nyilvánvalóvá teszem,mennyire odavagyok a testéért és a belső tulajdonságait is gyakran méltatom. Ő viszont maximum annyit szokott mondani,hogy szexi vagyok vagy "dögös". Az előző barátom irreálisan odavolt értem, nem tudott betelni a látványommal, ha meztelenül feküdtem mellette,nem tudott nem fogdosni és folyamatosan kívánt. Ő viszont nem ilyen. Gyakran szexelünk,de sokszor nincs kedve hozzá,annak ellenére,hogy nekem lenne. Zavar,hogy nem látom azt,amit az előző barátomnál megszoktam, hogy ennyire csodál és imád.

Mondta többször is,hogy ő nem ilyen típus, de szerintem ez nem típus kérdése,hanem attól függ,mennyire van oda azért,akivel együtt van. Tudom,hogy szeret,de attól tartok,nem szerelmes,hiszen nem "lángol".

Vannak itt ilyen típusú fiúk? vagy olyan lányok,akik ilyen sráccal vannak együtt? Jó lenne,ha segítenétek.


2014. nov. 2. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
szeret, de nem ő lesz a férjed szerintem.
2014. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát valóban, nagyrészt megszokás és típus kérdése... ne bókolj annyit hátha észre veszi magát
2014. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A bókokat szerintem sohase add fel, de a mostani párod láthatóan nem annyira indul be rád, mint ahogyan kellene.

Vagy cseréld le, vagy szokj hozzá, hogy neki csak egy közép szint vagy.

Nem bántó szándékkal írom, de ezekből erre következtettem.

Nekem a barátnőm mindig, 6 éven át bókolt, és én is viszont.

Kívántam, és ezt ki is fejeztem szavakkal, és tettekkel is.

2014. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát,elég negatívak a válaszok. :( pedig én nagyon szeretem őt..

mindenesetre köszönöm

2014. nov. 2. 23:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam ugyanilyen helyzetben, az előtte lévő barátom ugyanolyan volt, mint neked is a korábbi kapcsolatod, a végletekig imádta mindenemet. Aztán ő valahogy nem... viszont a dologhoz hozzátartozik, hogy már egy éve szakítottunk, de azóta is belém szerelmes, szóval attól még, hogy nem ilyen szenvedélyes típus, lehet hogy tényleg nagyon szeret.

Más kérdés, hogy neked mennyire van szükséged a szenvedélyre. Nekem nagyon, úgyhogy tudtam, hogy aki mellett ilyen szintű hiányérzetem van, az egész biztosan nem életem párja. Nálatok is lehet, hogy ettől függetlenül imád téged és akár az életét is veled akarja leélni, de magadat is nézd... kielégítő ez neked? Hosszútávon?

Mert ha nem, akkor ebből ki kell lépni. Ne várd meg hogy elmérgesedjen a helyzet, mert könnyen az lesz belőle, hogy később majd azért hagyod el, mert jött más a képbe, akin érzed ezt a csillapíthatatlan vágyat is. Szóval ha tudod, hogy ez neked elengedhetetlen a boldogsághoz, akkor lépj...viszont ne gondold ez alapján, hogy nem szeret.

(Én végül találtam olyan srácot, akivel ez a dolog is stimmel, és nekem ez az alapelvem, hogy csak olyan ember lehet ténylegesen, komolyan a társam, akivel:

szerelmesek vagyunk egymásba, aki a legjobb barátom és akivel megvan közöttünk ez a mindent legyőző vágy. Ezt a nézetet nem muszáj persze osztani, ezért is van zárójelesen, csak nekem az a tapasztalatom, hogyha ezek közül bármi hiányzik, az nem lehet 100%-osan kielégítő.)

2014. nov. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!