Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme teljesen az elejéről kezdeni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 évig voltunk együtt. Keveset találkoztunk az utóbbi fél évben, elhidegültünk, szakítottunk. Aztán 2 hónap után találkoztunk egy bevásárlóközpontban, beszélgettünk, és azt javasolta, mi lenne ha újra kezdenénk. De teljesen az alapoktól. Újra randizgatni, elinte ritkábban, aztán egyre gyakrabban, szép lassan újra felépíteni valamit. Én még szeretem, azt mondja ő is, de nem tudom, hogy sikerülhet-e a dolog. Ti mit gondoltok?

2014. szept. 27. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Ezt nektek kell tudnotok.
2014. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ti úgy érzitek, hogy még mindig szeretitek egymást, és vonzódtok egymáshoz, akkor kezdjétek újra, próbáljátok meg. :) De ha nem jön össze, akkor azt is fogadjátok el, hogy nem lehet mindent újra kezdni.


Szurkolok nektek, hogy újra boldogok legyetek együtt! :)

2014. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lehetetlennek nagyon sok értelme van!!!!!
2014. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hűltek ki az érzések,akkor miért ne.
2014. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kittizita válasza:
Hát szerintem simán sikerülhet :) Ha újra úgy érzitek hogy sikerülhetne akkor szerintem jöjjetek össze :) maximum szakítotok.. de legalább tudjátok hogy ez nem fog többet jó lenni :)
2014. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon nehezen megy, ilyen újrakezdésben vagyok benne, de nehéz elvonatkoztatni azoktól a dolgoktól, amik régen problémát okoztak.

Pont tegnap volt egy frankó film a tévében egy párról, akik tíz év után akarták újrakezdeni. :)

2014. okt. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!