Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy ilyen kapcsolattal, ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolattal, ilyen emberrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Durván egy éve jöttem össze a párommal. Az elején minden jól indult, aztán jöttek problémák (ez így sablonos tudom, de nem ez a lényeg.)

Fél éve voltunk együtt, mikor volt egy olyan húzása, amit nem tudtam lenyelni, akkor szétmentünk. (Nem vagyok az a fajta, aki mindenért a másikat hibáztatja, én sem vagyok egyszerű eset, de olyan helyzetekben én el is ismerem.)

Pár hónappal később megkeresett, újrakezdtük. Hazudnék, ha azt mondanám, nem hiányzott, és nem érzek semmit iránta, mert nem így van.

De megint kezdődtek a régi dolgok. Neki ilyen-olyan családi meg anyagi problémái vannak, oké, sajnálom, de szerintem nem azért vagyok, hogy rajtam vezesse le az ideget, engem alázzon le mindig, és úgy viselkedjen velem, ahogy nem kéne, azért mert gondjai vannak és ideges.

Olyanokat vág a fejemhez, olyan a stílusa, hogy gyakran sírógörcs kerülget. Ilyenkor az történik, hogy én vagyok a hülye hisztis pic$a, aki mindent túlreagál. Ő fel se fogja, mit okoz, sőt, többnyire másnapra el is felejti ezeket.

Én viszont nem. És nem tudom, mit tehetnék. Hiába szeretem, nekem így ez csak nyűglődés, nem több.



2014. okt. 6. 13:51
 1/4 GipszI ***** válasza:
Ha neked ez csak nyuglodes, es nem lehet vele megbeszélni a dolgot, akkor amit tenned kell az az hogy veget vetsz a kapcsolatnak. Nem leszel fiatalabb, es ha nem eri meg valakivel egyutt lenni mert csak nyuglodes, akkor az életedből ne pazarolj honapokat/éveket feleslegesen el...
2014. okt. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Velem is hasonló a helyzet. Nem foglalkozok mostanában vele mert én közöltem vele hogy szeretem és őrökre vele szeretnék maradni. A gyermek vállalást már szinte el felejtettem addig míg nem látom rajta a változást. Ezt vele is tisztáztam. Ha nem javul a helyzet és rosszabbra fordul akkor vége lesz a kapcsolatnak. Tudom most én is hibáztatható vagyok e döntésem végett de kell nekem.
2014. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem lehet megbeszélni vele semmit, mert az a reakció, hogy bolhából elefántot csinálok. És inkább besöpör mindent a szőnyeg alá.

NNekem ez nem jó, hogy az ő saját gondjai miatt a mieink tolódnak, mindig "ne most beszéljük meg, van ennél nagyobb gondom is."

2014. okt. 6. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:

"A meg nem érdemelt seb ég, és mindig égetni fog." :(

sajnálom :(

2014. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!