Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy alkoholistának lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alkoholistának lehetnek elvárásai?

Figyelt kérdés
Teszem azt, ha egy párkapcsolatban az egyik fél nem tud lemondani az alkoholról, de a másikkal szemben magas elvárásokat támaszt. Ti mennyire akarnátok megfelelni neki?
2014. nov. 3. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Alkoholistákkal alapból nem kezdenék. Nincs kifogásom az alkalmankénti alkoholfogyasztás ellen, ebben én magam is bűnös vagyok, de ha ő saját magát nem képes kontrollálni, akkor tőlem hasonlókat ne várjon el.
2014. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan egy alkoholistával vagy együtt? Vert már meg? Okádta már szét a szobát? Égtél már miatta a szomszédok előtt? Szokott valamennyi maradni a havi fizetéséből?
2014. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem durva még, de szerintem ez csak rosszabb lesz. Nem tömény, egyenlőre "csak" sör. Lányról van szó, és az zavar, hogy nem tudja megállni.
2014. nov. 3. 09:55
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

annyira nem durva, csak csalkoholista.

gyönyörü lehet, mikor büfög, fingik meg a nyakadba liheg a sörszagú pofájával, fújjj

2014. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Inkább csak nagyon felbátorodik, olyankor szoktam elküldeni a fenébe.
2014. nov. 3. 10:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is iszom néha otthon sört, bár a bor nekem jobban fekszik, de én lennék a legjobban megijedve ha "nem bírnám megállni". Alkoholistával amúgy én se kezdenék.
2014. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lehetnek elvárásai, megfelelni viszont senkinek sem kell. Én tuti nem felelnék meg senkit. Ha megpróbálnék megfelelni, akkor az már nem én lennék, hanem egy ember, aki álarcot húzott magára.
2014. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én hatszor is meggondolnám, hogy tényleg egy szenvedélybeteggel akarok-e összejönni.


Elvárásai meg egyébként mindenkinek vannak. Nem is ez a baj. A baj az, hogy emellett sokan saját magukon nem bírnak uralkodni.

2014. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Phoney ***** válasza:

Azért tisztázhatnánk, hogy miből áll ez az „alkoholizmus”, és hogy milyen elvárásoknak kellene megfelelned, mert ennyi háttérinfóval semmi értelme a kérdésnek.


Ha mondjuk nem képes lemondani napi 2 sörről, miközben te ezért egy hétig nem fürdesz, akkor pölö nem az ő elvárásai irreálisak.

2014. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Napi 4 sör, az a két sör :D Alapvetően nem tudja, hogy mi a baja velem. Szerintem csak nyugodtan akar inni...
2014. nov. 3. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!