Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagyok lennének az elvárásai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok lennének az elvárásai?

Figyelt kérdés

17 vagyok és még sose volt barátom.

Szerintem nem túl nagyok az elvárásaim, de lehet, hogy tévedek.

Annyi, hogy tetszen a fiú, nem kell kigyúrtnak, meg adonisznak lennie, csak tetszen, ennyi, meg, hogy legyen bennünk valami közös, akármi (zene, filmek, sorozatok, hobbi), meg ne legyen féltékeny (engedjen el bulizni barátokkal, ugyan úgy ahogy én is elengedném őt).

A kinézethez még annyi, hogy nálam ne legyen alacsonyabb (172 cm).

Mit gondoltok?



2014. jan. 17. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az a "tetsszen ennyi" az pont, hogy hatalmas elvárásokat takar. Ki tudja mi tetszik neked. Lehet, hogy nagyon magas az a mérce hozzád képest.
2014. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aki nem úgy akar valakivel összejönni, hogy mindegy ki csak legyen valaki, annak az a minimum, hogy igen is be kell hogy jöjjön a másik külsőre. Szóval vagy tetszik vagy nem.:)


Szerintem egyáltalán nem nagy elvárások. Nekem sokkal több elvárásom volt, és mégis megtaláltam életem szerelmét, aki mindennek megfelelt:) Igaz, már 24 voltam amikor összejöttünk és 25 amikor összeházasodtunk, de akkor is összejött. És még így is viszonylag fiatalon sikerült megtalálnom...


Tehát ne aggódj az elvárásaid miatt.:) Nem nagyok.


27/N

2014. jan. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 B25 ***** válasza:
Ezek egyáltalán nem nagy elvárások. Azért nem volt eddig barátod mert nem találkoztál olyannal aki igazán felkeltette az érdeklődésedet. Ez nem baj, ráérsz még. Majd ha eljön az ideje és megtalálod megfelelő személyt tudni fogod hogy ő az. :)
2014. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!