Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ezt megbeszélni? Ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ezt megbeszélni? Ezzel követelőző leszek?

Figyelt kérdés

Párom nagyon kötődik az anyjához. Úgy, mond "anyuci pici fia". Mind hárman más városban vagyunk. (mondjuk párom, most költözött el innen, ahol én is lakom).

Eddig is tök sokszor hazajárt hétvégére...aztán amióta elköltözött, az a rendszer, hogy egyik hétvégén velem van, másik hétvégén haza megy.


Most viszont volt olyan hétvége, ami 4 napos volt, mert pénteken meg hétfőn is szabad volt. Előző hétvégén pont velem volt, így ezen haza ment.

Igen, de nekem ez kicsit zavart, hogy 4 szabadnapja volt és velem nem is tervezett 1 napot se (végül 1 napon velem volt..de csak azért, mert szóltam és dolga volt a városban)


Amúgy meg azért, jár haza, mert segíteni kell az anyjának, meg ha anyjának terve van és párom azzal indokkal lép le, hogy én benne vagyok, akkor anyja kikombinálja, hogy én irányítom és páromra fúja, de rám jobban.. És ezt párom nem szeretné.

Párommal azt beszéltünk meg, hogy legyek türelmes, mert ez nem lesz mindig így.


Közben gondolkoztam a szabadság dolgon...arra gondoltam megbeszéltem vele, hogy szabadsága lesz, akkor felén legyen velem, másik felén meg otthon.

De ezeket nem gáz megbeszélni? (mert ez alapvető kéne lennie páromnak is, nem?) Vagy ezzel követelőző leszek?

(azt meg nem szeretnék..)


Amúgy 23 éves a párom


2014. szept. 25. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem mentek néha együtt az anyukájához?


Nekem csak az jutott eszembe, hogy ha egyszer családja lesz a barátodnak,akkor is minden hétvégén egyedül fog hazajárni anyucihoz?


Nekem is volt egy ilyen pasim. 3 év kellett mire rájöttem, hogy én nem bírok egy háromtagú kapcsolatban élni. Én is szeretem a szüleimet, de eljön az a pont az ember életében, amikor ideje önálló életet kialakítani a saját társával és nem minden pillanatban hazarohanni anyuhoz.


23/L

2014. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

és még vele vagy??????? O.O


23F

2014. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még nem mutatott be neki... Pedig ő komolynak gondolja a kapcsolatunkat és ezt érzem is.

(3 hónapja vagyunk együtt)


24L

2014. szept. 25. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen érthető, hogy szabadnapjai egy részét az édesanyjával tölti, főleg, hogy segíteni kell neki. Vagy, hogy gondolod, hagyja a francba, kit érdekel, hogy segítségre szorul?


Ez a baj a nőkkel. Azt gondolják, egy kapcsolat csak akkor kapcsolat, hogyha minden szabad percet együtt töltötök. Ha pedig nem, akkor elhanyagolva érzitek magatokat. Gyerekek vagytok vagy házi kedvencek? Felnőtt emberek vagytok és nem hiszem el, hogy néha nincs szükségetek arra, hogy a pasi ne legyen ott. Akkor is kell értelme legyen a percnek, ha ő nincs ott.

2014. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem arról szól, hogy a pasi és a barátnője össze vannak nőve, hanem, hogy mindenért az anyjához ugrik.


Persze, a párom és én is segítek a szülőknek, de nincs ilyen menetrendszerűen beosztva, hogy ha a következő hétvége anyué, akkor már nem is csinálhatok más programot.

Arról nem is beszélve, hogy ha az egyik hétvége a csajé, a másik anyué, akkor hol maradnak a barátok?


A kérdező írta, hogy ha a párja nem megy haza, akkor az édesanyja már kombinál is, hogy biztos a csaj a hibás. 3 hónap után (ha tényleg komolyan gondolja a dolgot), akkor bemutathatja a szüleinek. Lehet, hogy a kérdező is tudna annyit segíteni az anyósjelöltjének,mint a fia. (Én is sokat segítek anyósomnak. Sokkal jobban esik neki velem főzőcskézni, mint a fiával.)


Itt nem a barátnő és nem az anyuka a hibás, hanem a pasi a hülye.

2014. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!