Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vallásos, szűz fiúnál van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallásos, szűz fiúnál van esélye egy nem szűz lánynak?

Figyelt kérdés

Ismerem egy kicsit és nagyon tetszik a személyisége, a külseje is, nagyon-nagyon odavagyok érte. Ő idegenekkel nyitott, de barátnője még nem volt és a házasságig várni akar a szexszel. Nem tudom, van-e értelme kicsit jobban közeledni hozzá, mindig végtelenül kedves, de nem tudom, hogy ha nem vagyok már szűz, mert volt egy kapcsolatom, illetve csak néha járok templomba, érdemes-e közelednem vagy eleve veszett ügy.

Esetleg, ha van itt hasonlóan vallásos fiú, megírná a véleményét, hogy ő mit tenne ilyen helyzetben?

20L


2014. nov. 3. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Van értelme, ha hellyel közzel egyezik a gondolkodásotok és a világról alkotott képetek. Persze.

De egy jótanács: ezt a házassági szüzesség dolgot ezt felejtesd el vele.

Olyan emberrel ne házasodjunk aki az élet MINDEN területén nem jó társunk. És ebben a szex is benne van.

2014. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Micsoda ravasz bitcsomagot küldtél, a nagy lényeg belőle hogy ismerkednél további vallásos fiúkkal is, pedig még az első sem tud arról hogy te lehetnél neki.


Hogy miért ragaszkodsz az önmegtartoztató fiúhoz vagy ha már ragaszkodsz akkor azt mennyire kell komolyan venni ha közben másokkal is ismerkednél azt nem tudni, de egy dolgot tudni. Még pedig azt hogy 20 éves vagy, éld az életed. Van sokmillió 20 éves fiú akinek minden vágya lenne téged boldoggá tenni, azt javaslom válassz inkább a sokmillió közül.

2014. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem ismerkednék más fiúkkal, de adtam egy lehetőséget annak, hogy hátha ír valaki, aki érintett a témában és jobban tud választ adni, mint egy kívülálló. Én Őt szeretném megismerni, nincs kedvem máshoz.

A kérdés az volt, hogy aki ilyen szellemben nevelkedett, választhatna-e egy olyan lányt, aki úgymond már odaadta az ártatlanságát másnak?

2014. nov. 3. 15:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Vetes el magad és kedvedre kufircolhatsz vele.
2014. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem ismerkednék más fiúkkal, de adtam egy lehetőséget annak, hogy hátha ír valaki"

...

"Esetleg, ha van itt hasonlóan vallásos FIÚ"


Irni a lányok is tudnak, miért lényeges hogy fiú legyen? Azért ezt ösztönösen kiemelted, amivel semmi baj nincs, sőt, ez a normális, de ha már normális felé lépdelsz ösztönösen akkor nem lehet hogy egy normális, egészséges kapcsolat lenne számodra a megoldás? A sztorid vége úgy is az lesz és nem egy ilyen ócska, tövismadaras sztori.

2014. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem emeltem ki, felőlem lány is írhat, de fiúról van szó, tehát fiú szemszöge érdekel inkább, ez evidens.
2014. nov. 3. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, de vajon honnan, milyen szemszögböl nézheti a világot egy 20 éves fiú, föleg ha lányokról van szó? Na vajon..?


Irhatnak lányok is, de azért fiúk irjanak.


Na mindegy, tipliztem a témából, mert azt hiszed kötözkötök, pedig csak rávilágitok, amit vagy értesz vagy nem, te dolgod, hisz a te életed.

2014. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy nem kötözködsz, csak őszintén szólva nem nagyon ismerem ezt a világot, úgy értem, a baráataim között sem volt soha ennyire hívő ember. És nagyon tetszik ez a fiú. A szakításom óta ugyan randiztam, meg próbálkoznak fiúk, de már nem érzem senkinél, hogy valami különösebb megfogna benne, ez a személyiségük miatt van.


Tudom, sok lány hangoztatja, hogy neki normális fiú kell, de mégsem úgy viselkedik, tehát nem hivatkozom erre. Csak már elegem van a nyomulós szépfiúkból, meg a siránkozó emberekből, akik lehúznak. Nem kell azért valaki, hogy legyen, így inkább egyedül vagyok. A hosszú vegetálás és a mindenmindegy időszak után valami másra, többre vágyom, ami hozzátesz az életemhez. Mivel olyan mérhetetlen nyugalmat, békét, pozitív energiát áraszt ez a fiú, így égek a vágytól, hogy közelebb kerüljek hozzá. És nem azért, mert vallásos. Csak még soha nem találkoztam a korosztályomban ilyen fiúval.

2014. nov. 3. 17:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos, én pont vallásos szűz fiú vagyok. (csak egy kicsit idősebb)


Rövid válaszom: NINCS


A helyzet az, hogy ilyesmi fiúk kizárólag olyan vallásos lánnyal szeretnek ismerkedni, mint ők, és eleve szűrik a "néha járok templomba" lányokat.


Rám is egy csomó lány pályázott, volt amelyik nagyon tetszett, de esélye egyiknek sem volt.


Sajnálom.

2014. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!