Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolati gondom van, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolati gondom van, aki tud/szeretne segítsen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány akivel 2 hónapig elég jókat és sokat beszélgettem (élőben/skypeon/mindenhol) aztán egyszer csak jóban lett újra az egyik régi barátjával (akivel egész nyáron rosszban volt) és engem ezután totál leszart. Kértem beszéljünk, hívtam ide-oda, nem jött, de az "új" barátjával meg igen, engem ezzel felbaszott..hogy miért nem tud velem jönni, hogy nincs rá ideje? Erre csak azt mondta hogy "Nagyon szeretne velem jóban lenni, sőt" és ezt vagy 8x - mondtam oké.. de akkor lássam hogy valamit tenne is, erre a szünetben alig tudtam elérni, egyik nap szombaton megbeszéltük hogy beszélünk, később szól hogy nem tud jönni mert valami családi programja van, aztán hogy facebookon megbeszéljük, később ír hogy ma nem beszélünk mert hívta egy barátnője buliba és megy.. erre, írtam hogy vagy most beszéljük meg vagy akkor hagyjuk és nem írok többet mert látom leszar. Azóta nem írt, semmit és nem tudom mit csináljak...

Most én írjak neki? vagy már tényleg ne? Őszintén nem akartam volna elveszíteni.. csak már elegem volt, hogy csak mondani tud meg ígérgetni dolgokat, de hogy betartsa az már nem megy.

Előre is köszönöm a válaszokat



2014. nov. 3. 15:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajnos az az igazság,hogy nem érdekled őt.Ha így lenne,akkor foglalkozna veled,és szánna rád időt.Tudom,mennyire nehéz ezt elfogadni és túllépni rajta,mert most én is ebben a cipőben járok éppen egy pasi miatt.Aki ráadásul nagyon megbántott.Szóval szerintem hagyd a francba,mert nem érdemli meg,hogy törődj vele!Persze szar feladni,és tudomásul venni,hogy x ideig csak pótlék voltál valaki számára,de muszáj.
2014. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De..nem értem :( állandóan azzal jön.. kezdjük újra, és hogy megváltozik és én nem tudom mit mondjak neki, mert nem tudom komolyan gondolja-e.. csak az a baj hogy azt érzem nem :(
2014. nov. 8. 15:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Az első része a történetednek ugyanolyan mint ami velem volt és én játszanám azt a bizonyos lányt mivel nekem is volt 2 fiúbarátom az egyikkel rosszba lettem a másikkal addig összebarátkoztam és szintén 2 hónapig voltunk igazán jóba utána már nem beszéltünk és megint jóban lettem a "régi-új" barátommal. De utána már változott a történet. Hát szerintem is hagyd a fenébe, ha nem keres és nem foglalkozik veled akkor nem érdemes feszegetni találsz jobbat akit érdekelni fogsz.
2014. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ebben az esetben az a legjobb,ha leszarod a lányt.(legalább is ugy teszel) ha folyamatosan írsz neki,azzal csak batoritod,hogy büszke legyen magára amiért ennyire erdeklodsz iránta. A lányok többsége szereti az enyhén bunkó pasikat.(sajnos,ez a tagadhatatlan igazság.) bizonyisd be,hogy nem vagy labtorlo:) 15/L
2014. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!