Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátok vagyunk de ő egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok vagyunk de ő egyszer az életben leakarfeküdni velem ha megtesszük tönkremehet a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Csak átalakul.
2014. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudhatjuk.....lehet semmi nem fog változni, lehet, hogy átalakul de az is lehet, hogy megszakad.

Ki tudja?

2014. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, utána hogy kezelitek a dolgot ... láttam rá példát, nem egyet, amikor semmi nem változott. Két barát (férfi-nő), időnként amikor egyikőjüknek sem volt senkije összefeküdtek szexelni, ha úgy alakult.
2014. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tönkremehet, megváltozhat. Minden esetre én abban nem hiszek, hogy ugyan olyan olyan maradna. Bár van akinek sikerül... Állítólag. Én egyszer próbáltam, de nem akartam szerelmet, így nem folytattam. Azóta, lassan 8 hónapja csak egyszer beszéltünk, azt is egész más kapcsán... :(
2014. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tőletek függ a dolog de még ha nem is mondja valamelyikőtök biztosan többet akar majd utána. Én is elfogadnék egy ilyen barátot :D
2014. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de mind a ketten nagyon szeretjük egymást de félünk hogy ha összejövünk és utánna szakitunk akkor tönkremehet a barátságunk
2014. júl. 26. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Így is tönkremehet a barátságotok. Sőt a jövőbeni kapcsolatotokra is hatással lehet. Ki akar együtt lenni egy olyan sráccal vagy lánnyal, akinek van egy legjobb ellenkező nemű barátja, akivel még cuccoltak is? Meg akár akkor mindkét fél felől előjöhet a féltékenység stb. Szóval akár így, akár úgy, de a ti kapcsolatotok sincs biztonságban, és a jövőbeli kapcsolataitok sem.
2014. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem vagyunk legjobb barátok és erröl az egészröl senki nem tud
2014. júl. 26. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!