Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok vagy mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok vagy mi lehet az oka annak, ha egy Pasit aki tetszik egész egyszerűen mintha nem lehetne megközelíteni?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, mindennap látom és, ha a helyzet úgy hozza hiába próbálom a tekintetét magamra vonni , mintha ott sem lennék... hogy mondjam nekem ez már alapból furcsa:D , mert a legtöbb pasi megszokott nézni. A környezetemben is azt látom, hogy csaj szinte bámulja (sőt legtöbbször) irreálissan sok. Először azt hittem ,hogy meleg vagy hogy nem vonzódik a nőkhöz ,de abszolút senkire nem néz mintha szarna az egészre:D szóval még tippem sincs mit lehetne vele csinálnom. Az már nem kérdés , hogy nekem kéne kezdeményeznem, de nem értem miért ilyen. Minden téren előnyös ember legalábbis számomra izmos, magas, jóképű...a belsőjéről meg még csak egy halvány képet sem tudok elképzeni, hogy milyen. Ahogy azt hiszem ,hogy talán ilyen...egyből puff és már vége is. Nem rég jöhetett a városba ahol lakom, de tényleg megjelen csak úgy valahol és teljesen más lesz a hangulat, mindenki csöndbe lesz és figyeli és ennyi:D most őszintén szerintetek miért lehet ez? vagy ti már találkoztatok hasonlóval? és mivel közelítehném meg, ha igen? , mert nagyon kíváncsi vagyok rá. Köszönöm a válaszokat 22/l

2014. nov. 4. 01:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintem valami lelki bajja lehet....
2014. nov. 4. 01:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetre van önbizalmad meg kell hagyni ;-) lehet hogy nem vagy az esete, van barátnője és még szereti is! Ha érdekel akkor márpedig muszáj leszel meg közelíteni és utána járni a dolgoknak! Jobb ha mi hamarabb lépsz mert ha valóban ő a helyi Herkules akkor más nő is ki fogja rá vetni a hálóját neked meg nem marad csak a Notre Dame torony őr!
2014. nov. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól mondod szarik bele az egészbe és a saját dolgával törődik.Engem se érdekel a pórnép meg a szokásaik.
2014. nov. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mintha egy az egyben rólam lenne szó. Én általában azt hallom vissza másoktól hogy :


a. meleg vagyok (mert azt mondják bárkit megkaphatnék mégse nyitottam még 1 csaj felé se, ha valaki bepróbálkozik azt meg le se szarom)

b. iszonyat beképzelt és mindenki felett képzelem magamat és ezért nem nézek rá senkire/kommunikálok senkivel


És mi az oka? Nálam ez lelki probléma, általános iskolás koromban olyan dolgokon mentem keresztül amit nem kívánok senkinek, ha nem lenne a testépítés (10 éve kezdtem) már rég felkötöttem volna magam úgy érzem. Szóval utálom az embereket ezért szarok a fejükre röviden. 24F

2014. nov. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokszor pofára ejtették, és már leszarja.Mint én is.
2014. nov. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elege van a nőkből.
2014. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát ez érdekes:/
2014. nov. 4. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Hátén azt mondom kezdeményezzzz nem magyarázkodok,utána meglátod mi a pálya.
2014. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!