Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok. Attól mert udvaroltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok. Attól mert udvaroltok még tetszik nektek más lány is?!

Figyelt kérdés
Szóval ha udvarol nekem a srác, attól függetlenül tetszik neki más lány is ?
2014. nov. 4. 05:39
 1/4 anonim ***** válasza:
persze
2014. nov. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vakságot fogadtam hanem hűséget! Sőt ha meg látok egy csajt az utcán és mondjuk jól néz ki akkor azt közösen meg vitatjuk! Ha ronda akkor ki fikázzuk!
2014. nov. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen,nem csak egy nőre vetek szemet,vagyis az nagyon ritka de nem vagyok p#cs ezért próbálkozok másnál is ez olyan ha ez nem akkor majd az alapon.
2014. nov. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem tartok több vasat a tűzben,de nézni nem bűn,bár nálam semmi jelentősége.
2014. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!