Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, ti hogy oldjátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, ti hogy oldjátok meg az anyagiakat?

Figyelt kérdés
Amikor a másiknál vagytok, akkor ki fizet? Mondjuk ha a lány van a fiúnál, akkor a fiú, ha fiú a lánynál, akkor a lány? Vagy hogy megy nálatok?

2014. nov. 4. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit kell fizetni?
2014. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A balkezem néha ad a jobbnak egy 1000 est, aki vesz kenyeret apucinak
2014. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Engem már régen nem érint...


De ami nekem evidens:


1. Ha van útiköltség, annak költsége azé, aki utazik, a kaja meg miegymás ahol épp vagyunk, azé.

2. Egyforma időszak legyen kb mindkét félnél eltöltve. Ha ez nem működik, ha mindig ugyanannál a félnél van a tali, akkor pedig a költségeket illik megosztani, amennyiben a srácnál van a tali.

3. Ha a nőnél van a rendszeres együttlét, akkor a költségeket állja a nő! Amikor meg mennek valahová, ott fizessen a férfi, akkor egálban vannak.

2014. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
F.a.s.z.é' nem lehet elfelejteni ezeket a nevetséges távkapcsolatokat. Valamelyikőtök költözzön oda a másikhoz, ne utazgassatok.
2014. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4: miért, sima kapcsolatnál nem tölt az egyik, vagy a másik 1-2 napot a másiknál? ;)
2014. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem én sosem néztem ezeket a dolgokat. Az fizetett akinek volt pénze.
2014. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát 20 km-re élünk egymástól, de nem hiszem hogy 16 évesen össze akarnánk költözni és nem nevezném távkapcsolatnak, mert csak hétvégén tudunk találkozni az iskola miatt...:)

Én is úgy gondoltam, hogy kaja, mozi, esetleg péntek esti sörözés, akinél vagyunk, az fizetne...Köszönöm a normális válaszokat.

2014. nov. 4. 11:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Felváltva.
2014. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#3as



És ha a nőnél van a rendszeres együttlét, de nem mennek sehova, vagy ha mennek, akkor is a nő fizet? És ha ezt megemlíti a sokadik alkalom után, akkor az a válasz, hogy "és hawaiira ne vigyelek?" És ha szólok, hogy egyszer én is csak annyival akarok foglalkozni, hogy felülök a vonatra, odamegyek, aztán ha itt az idő, hazajövök...akkor hatalmas elvárásaim vannak.

Erről mi a vélemény?

2014. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

OK, bocsi, ez a lehetőség tényleg kimaradt... valahogy eszembe sem jutott, hogy egy fiatal pár soha nem mozdul ki...


Evidens: ha mindig a nőnél vannak, de soha sehova nem mennek, akkor feles...

2014. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!