Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tudom túl tenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom túl tenni magam a volt barátnőmön akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Menjek pszichológushoz?Csak mert mindig ő jár az eszembe és ha össze jönnék egy lánnyal akkor úgy érezném hogy megcsaltam.
2014. nov. 4. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
idővel el szokott ez múlni
2014. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Buford Tannen ***** válasza:
Akkor is túl kell magad tenni,nincs más választásod.Az idő segíteni fog.
2014. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Idő..idő és idő.. aztán meg majd jön a másik, aki nélkül szintén nem tudsz majd élni:D
2014. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha egyedül nem megy,kérj segítséget.Barátok illetve pszichológus jó ötlet.


Miért lett vége a kapcsnak?

2014. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az hogy az ido segit csak buta nyomorlt szoveg.Csak a tettek hoznak valtozast.Fogj egy amsik csajt.uj elmenyek,uj csaj,uj szex majd elfeledteti veled.
2014. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyanebbe vagyok. nem tudok mit tenni.csak napról napra szarabb.míg ő már lehet össze is jött vkivel..a legszarabb amikor eszedbe jut más öleli,más b*sssza meg.. és te meg szenvedsz mindig és mindig nemm múlik el..
2014. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MolotovPunk ***** válasza:

Túl lehet azért ezt élni.Sok idő kell hozzá az igaz.

Viszont ez mindenkinél másképp zajlik le,valakinél viszonylag hamar,van akinél sok időbe telik ez.

Nekem is kellett pár hónap,mire kihevertem a szakítás dolgot.Szerelmes voltam még.Ezért nehéz volt átélni,mikor a csajom elhagyott.

Eltelt már szakításunk óta fél év és jobban vagyok és azt kell mondjam,lehet jobb is,hogy vége lett.

Sok más apró dolog miatt,de azt most nem részletezem itt.

Egyébként ha érdekel a téma részletesen.

Itt egy link egy srácról,aki elmeséli miken ment keresztül...

Érdemes megnézni.


http://www.youtube.com/watch?v=ThPimBWiFwM

2014. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:

Majd jön másik csaj...

Ne legyél szomorú.

Amúgy mikor szakítottatok?

2014. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!