Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám magam könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szmnt kérdése:

Hogyan tudnám magam könnyen túl tenni a volt barátnőmön?

Figyelt kérdés
18/f vagyok. Pár napja szakítottam barátnőmmel. Mindkettőnknek első komoly volt. De egyetem miatt távol lennénk, meg amúgy sem úgy alakultak a dolgok. Hogy tudnám hamar túltenni magam rajta? Hogy újra jobb kedvem legyen. Most pénteken megyünk Siófokra barátokkal 9 napra. Ott csajoznom kéne rendesen?
2010. júl. 21. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kell muszájból csajoznod!! ha jól esik akkor persze miértne de direkt nem kell!csak próbálj keveset gondolni az exedre!! ha eszedbe jut egyből kezdj el az egyik barátoddal beszélgetni valami másról és folyamatosan bulizz hiszen azért mész:)
2010. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na neked akkor könnyü lesz! Mi amikor szakítottunk én itthon ültem mert tél volt senki sem jött sehova és még bukásra is álltam :D Most ha ez lenne én ott tuti minden nap innék de csak jókedvig!És nézném a rendesebb lányokat!Pár perc beszéd után ugyis rájössz h retek a csaj vagy nem :D
2010. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja 2. sok sikert :D
2010. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!