Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet szakitani egy olyan ferfival akit meg mindig szeretek?

Figyelt kérdés
lassan 4 evunk lesz egyutt,es sok rosszat tett :( ,viszont akarmennyire is fajt,mindig megbocsajtottam.O az elso szerelmem,es az elso ferfi az eletemben.Szakitanak vele,csak nem tudom hogy,es hogy hogyan elnem tul?az elejen nagy volt a szerelem,(gondolom mindenki ugy velte az elsovel fogja leelni az eletet,hat enis ezt hittem) de mostmar kezdek rajonni,hogy ez nem igy lesz,mivel nem hozzam valo.en 18 eves vagyok,o 35.emiatt is problemas a kapcsolatunk,tul nagy a korkulombseg,es en nem tudom elkepzelni hogy neznenk ki 10ev mulva? :/ peldaul. 2 eve lakunk egyutt,es ugy gondolom nagyon nehez lenne a szakitas mindazok utan amin atmentunk egyutt a 4 ev alatt :( . Egyszer tudtam,hogy belatom majd nem nekem valo,csak azt nem tudom hogyan lehet szakitani olyannal akit meg szeretek valahol,a lelkem melyen?
2014. nov. 4. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de ez várható volt akár jól megy a kapcsolatotok akár nem. Túl nagy a korkülönbség bárki bármit mond. Másrészről baromi nagy felelőtlenség volt a szüleid részéről, hogy a 16 éves lányukat engedték együtt lakni egy több mint 30 éves pasival. Nagyon más az értékrendetek, ami az egyikőtöknek normális a másiknak nem... Akármennyire is érettnek hiszed magad, még gyerek vagy. Szakíts vele, mert ha halogatod abból nem fog semmi jó kisülni.
2014. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint azzal, akit nem szeretsz.
2014. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne szakíts,szenvedj tovább,tuti mazochista vagy!
2014. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Komolyan, ez most nem fake? 4 éves kapcsolat és 18 éves vagy? Nem az a gáz, hogy most 18 vagy és ő 35. Hanem az hogy 14 évesen összejöttél egy 31 évessel és anyádék engedték? Meg 16 éves korod óta vele élsz?


Ezt nem hiszem el, hogy ilyen létezik a világban... Attól függ mi az a sok rossz, szereted annyira hogy eltudod nézni együtt tudsz élni vagy sem...

Nincs tökéletes ember mindenkinek vannak hibái, mindenki más személyiséggel rendelkezik... Kérdés, hogy a másik személyiségét mi mennyire tudjuk tolerálni, mennyire azonos a mi életünkkel.


Gyerek voltál, most kezdesz felnőni, most alakul ki a személyiséged, hiába voltatok együtt, most derül ki csak igazán, hogy mennyire passzoltok össze.


Az pedig, hogy mi lesz 10 év múlva ki érdekel? ő 45 te lassan 30 de ha jól tartja magát... Ha 14 évesen megfelelt most is megkéne...

2014. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom,nem nem vagyok mazochista,epp azert szeretnek szakitani.lehet azert felek a szakitastol mert mar megszoktam ,es mert o volt az elso? :/ hogyan lepnek tul rajta?mennyi ido kene?
2014. nov. 4. 15:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy szakítás mindig nehéz, különösen az első, különösen ilyen hosszú idő után, már az életed részévé vált, hiszen még nagyon fiatal vagy.

A kérdés az, hogy tényleg nincs értelme, a stílusát nem tudod tolerálni, az ahogy a 4 év alatt viselkedett az sok volt, másra vágysz?


Mert akkor ez ilyen egyszerű, elmondod mi fáj neked, és jobb ha befejezitek ezt, mert ez így nem fog működni, te így nem tudsz leélni vele egy életet

2014. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4 -es valaszolo,olyan hibak mint peldaul mas csajokkal csokolozott (ez meg az elso 1 evben volt).aztan hazudott sokszor,atvert volna(ha lett volna kit),apaskodik,es mostanaban nem nagyon torodik velem. :( ha pedig olyasmi tortenik hogy eszreveszi magat mert veszekedek vele ezek miatt eloveszi a jobbik eszet es nyalizik :/ marmint hogy kedveskedik meg mindig bujik,minden kivansagomat lesi.de ez nem tart sokaig...1-2 nap max :( tudom hogy nem erdemel meg de szerintem az en lelkemet feltem az egesz szakitastol...
2014. nov. 4. 15:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem vagy képes belátni, érett és felnőtt fejjel, hogy egy hazudozó,megalázó pasi mellett NINCS HELYED,addig nem tudunk tanácsot adni.


Neked kell végre eldöntened, hogy vége, és nem azon gondolkozni, hogy mi lesz nélküle.Tudod mi lesz nélküle? Sokkal JOBB!

2014. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!