Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csendes és zárkózott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csendes és zárkózott vagyok, még is hol tudnék megismerkedni egy normális férfival?

Figyelt kérdés
Interneten már próbálkoztam igaz kép nélkül, de nem sok sikerrel. Ilyen oldalakra nem fogok képet felrakni. Már ott is tök ismeretlenül célozgattak a szexre is. Amit szerintem nem az interneten kellene megbeszélni, ha nem már járáskor felhozni a témát. Volt 2 fiú aki rám írt facebookon. Velük se működtek a dolgok. Volt egy fiú akivel élőben ismerkedtem meg, vele is szakítás lett a vége. Pedig csak egy hasonló társat keresek, mint amilyen és is vagyok: csendes, kedves, aranyos, megértő. Csak én még ilyennel nem találkoztam. 5 hónapja vagyok egyedül, de előtte is volt már olyan hogy egy évig is voltam szingli. Egyre inkább idegesít, hogy míg másnak van valakije nekem soha nincs senkim. Pedig már kezdek kifutni az időből. L/22
2014. nov. 3. 21:11
1 2
 1/12 Tibohr ***** válasza:
Milyen időből?
2014. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy diszkóba egyáltalán nem szoktam járni.
2014. nov. 3. 21:13
 3/12 Scream85 ***** válasza:

Én is ilyen csendes, visszahúzódó típus vagyok.

23 évesen volt először barátnőm, szóval tudom milyen érzés.

Esetleg ha gondolod írhatsz privit :)

2014. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bulizz ha van kivel es ott sztem lesz olyan aki leszolit :)
2014. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 17 éves fiú vagyok, én is olyan, mint te, csendesebb, visszahúzódó és csak kevés embernek tudok igazán megnyílni. Viszont a legtöbb lány szerint helyes vagyok és jól is öltözködök, de még nem volt barátnőm, egyszerűen a mai lányok 95%-a nem felel meg az "igényeimnek", tehát, hogy olyan legyen, mint te vagy én, ne járjon bulizni se, ne igyon stb..nehéz az élet, de kitartást mert nem vagy egyedül!!:D
2014. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Írd le, hogy hol laksz, hátha itt is van olyan pasi, amilyet keresel, és még közel is lakik. Próba szerencse.

De ha nem jársz sehova, úgy nehéz. De ha netán az utcán megtetszik valaki, akkor próbálj szóba elegyedni vele, azzal nem vesztesz semmit. De ha nagyon csendes típus vagy, akkor csak valami jelet produkálj felé.

2014. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen csendes, zárkózott vagyok és az interneten találtam hasonló pasit magamnak. Nem társat keresett egyikünk sem, csak egy minket érdeklő fórumon irogattunk és végül szimpik lettünk egymásnak kép nélkül is.

A lényeg hogy ismerkedj, barátkozz, ahol tudsz, aztán vagy lesz belőle valami vagy nem. Nem vagy olyan rég óta egyedül. Én 8 évig voltam szingli... nincs azzal sem semmi baj, jó egyedül is néha.

2014. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Részvétem ehhez, tudom milyen érzés a mai harsány és közvetlenkedő világban tartozkodó, csendes és zárkózott életet élni.
2014. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kifutni az időből? 22 éves vagy, még csak most lettél felnőtt...
2014. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En se ismerkednek kép nelkul tarskeresőn. Siman lehetsz kamu vagy ferfi vagy brutal ronda.
2014. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!