Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom megismert egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SSells kérdése:

Barátom megismert egy lányt, aki ugyan olyan mint ő. Félnem kéne?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt hallgatom hogy mennyire jófej a csaj meg hogy ugyanaz a kedvenc sütijük, ugyanaz a hobbijuk (motor és autószerelés, vezetés), ugyanaz a kedvenc motor, autómárkájuk stb..nagyon sokat beszél róla mióta megismerte és félek hogy baj fog történni, mert a lányt nem ismerem, és barátom meg NEM ENGEDI hogy megismerjem, és ez eléggé zavar. Mit tegyek?
2014. nov. 4. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te is ismerkedj egy olyan sráccal akivel sok közós van köztetek és akkor egál lesz!
2014. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ajaj, eléggé úgy hangzik, hogy vki le akarja csapni a kezedről. Neked nem gyanús, hogy mindenben passzolnak? ez olyankor szokott előfordulni, amikor egy nő kiszemel egy áldozatot és megtud róla mindent, majd véletlenül neki is pont ugyanazok a dolgok jönnek be. Na szóval én egész egyszerűen elküldeném a barátomat melegebb éghajlatra és közölém vele, hogy akkor lehet választani. Vagy befejezi az állandó áradozást és a további "ismerkedést" vagy el lehet ballagni. De osztom az első véleményét, keress magadnak egy srácot, aki olyan mint te, és kezdj el áradozni. Sőt nem is kell találni ilyet, találj ki magadnak egyet és kezdd el mondani neki. Lehet jobban meglepődne mint te. Ezer százalék hogy bepörögne.
2014. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő egyik barátomat sem bírja, sőt..eltiltott a legjobb barátnőmtől kb nem enged sehova mert félt vagy mi, de ő azért menni akar mindenhova mindenkivel, kompromisszumkötésre képtelen mert nagyon önfejű és ebből a szempontból iszonyatosan önző. 11 hónapja vagyunk együtt de egyre jobban vágyik a nagy szabadságára amikor én csak annyit kértem tőle hogy ne találkozzon más lányokkal mert zavar, ilyen vagyok, és nem hajlandó ezt elfogadni, de nekem el KELL fogadnom mindent...
2014. nov. 4. 15:44
 4/16 A kérdező kommentje:
2-dik igazad van és köszönöm a válaszodat! Nagyon szeretem és egyszerűen úgy érzem hogy képtelen vagyok őt megbántani vagy hazudni neki, van olyan barátom aki mindenben olyan mint én de természetesen őt se bírja..nagyon úgy érzem hogy irányítani akarja az életemet úgy ahogy az neki jó, de viszont nekem egy felszólalásom nem lehet vagy fölösleges "hiszti" és veszekedés lesz a vége a részéről, hogyha nem neki van igaza..
2014. nov. 4. 15:47
 5/16 anonim ***** válasza:
Haha, nálam már rég lapát lett volna. Vagy te is mész a dolgodra és ő is, vagy egyikőtök sem. Olyan nincs, hogy ő igen, te meg nem. Másfelől ki ő, hogy megszabja neked azt hogy kivel találkozz. Ezt most komoly? Hallod, keress egy értelmesebb lényt, ez így vicc.
2014. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Befosok mennyi sub hajlamu kiscsaj van itt,hagyják a kis 18-20éves baratjuknak hogy idomitsak őket mint vmi cirkuszi lovat,vagy elefántot,vicc
2014. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, hogy besértődik ha mással vagyok meg ha az osztálytársaimmal (lányokkal) suli után még ottmaradok BESZÉLGETNI! Nem bulizni, piálni, szórakozni amit ő akar állandóan csinálni figyelmen kívül hagyva hogy nekem esetleg rosszul esik, nem érdekli, mert állítólag megunta a "hülyeségeimet" mert hogy biztos féltékeny vagyok..úgy gondolom egy kapcsolatba fontos a közös ismeretségkötés..ő azt se hagyja hogy megismerjem azt a lányt akivel amióta megismerte kb többet beszél mint velem de én vagyok a hülye ha valami "hülyeség" fordul meg a fejemben mert hogy eszébe se jutott..engem attól még ugyanúgy zavar..ha megismerhetném fel tudnám mérni hogy mire számítsak és ne keljen fölöslegesen rágnom magam ezen folyton.
2014. nov. 4. 15:54
 8/16 A kérdező kommentje:
6-dik. 16 éves vagyok, barátom 17..és nem hagyom hogy irányítson csak nekem fontos az hogy mit gondol de azért ennyire...
2014. nov. 4. 15:55
 9/16 anonim ***** válasza:
A korodban biztos voltam elég olvasni a soraidat és megmondom a korod,34evessen van tapasztalatom,6-os voltam
2014. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na hát pláne. Állj a kis sarkadra aztán lapát.
2014. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!