Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy utasítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy utasítsam vissza, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki nekem nagyon nem jön be, de ő totál rám van kattanva,randizni akar hívni meg hasonlók.Tudja,hogy nincs senkim.
2014. nov. 4. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Megsérteni nem lehet, csak megsértődni. Mondd meg neki őszintén.
2014. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
legyen valakid, valaki más
2014. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azt akarom én is, pont hogy tetszik is valaki...
2014. nov. 4. 20:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki kedvesen, de határozottan. Ha megsértődik megsértődik, az már az ő baja. Én nem venném magamra.
2014. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3# csak akkor gyere össze mással ha tényleg nem tudod elképzelni vele a kapcsolatot, mert ha összejössz mással le fogod koptatni, örökre.
2014. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én már voltam ilyen srác...

Légy határozott és mondd meg neki, hogy nincs esélye.

Nem tudod úgy visszautasítani, hogy ne zuhanjon össze kicsit, de hát majd az idő rendbeteszi a dolgokat...


Engem anno finomkodva küldtek el a fenébe, emiatt eléggé elhúzódott a dolog, és elég nyűglődős volt... Szerintem egy egyszerű, határozott "NEM" kicsit könnyebbé tette volna mindkettőnknek a dolgot...

2014. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mond meg neki őszintém: RANDA VAGY!!! a te arcod csak anyádnak tetszik!
2014. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3


Úgy látom a kiszemelt-teória még mindig igaz. És amíg ez igaz marad a világ sosem lesz egy jó hely.

2014. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Csak mondd meg neki hogy nem akarsz tőle semmit.

Hidd el értékelni fogja, hogy elmondtad neki és nem hülyítetted.

2014. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat :)
2014. nov. 4. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!