Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van barátnője, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátnője, miért flörtöl másokkal?

Figyelt kérdés
Egy srác flörtölt velem, randira is hívott, de barátnője van, tehát visszautasítottam. Ma elsétáltam mellette a suliban, és épp egy osztálytársamat fűzte... (hogy menjenek egy busszal haza, a lány kéretőzzön el). Ez még pofátlan is! Engem szédített, most meg már az osztálytársamat! Ráadásul barátnője van...miérz csinálja ezt? Egyébként 19 évesek vagyunk.
2014. nov. 4. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
mert jol nez ki vagy gazdag szoval megteheti ennyi.
2014. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Naiv vagy.
2014. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor kell csajozni, amikor barátnője az embernek... olyankor sokkal több nőt meg lehet kapni, mert a nőknek mindig az kell, aki már foglalt.
2014. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amikor van*
2014. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
A saját szarotokba fulladtok bele.
2014. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én akkor se kellettem senkinek :D Igaz nem is flörtöltem senkivel... És mint kiderült az akkori barátnőmnek sem kellettem... Mint egy darab szemét, ami csak útban van a társadalomnak.
2014. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
500 wattoskám, ne gyűlöld a nőket, amiért nem kellesz nekik. :)
2014. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
# 7: Ki mondta, hogy nem kellek nekik és ki mondta, hogy gyűlölöm őket? Dehogy gyűlölöm a nőket, csupán leírtam, hogy miért nem kell meglepődni azon, ha valaki barátnő mellett csajozik. Úgy sokkal egyszerűbb... ;)
2014. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!