Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vékony fiúk, nektek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiúk, nektek bejönnek a nálatok teltebb lányok is? Nem a kövérek vagy a molettek, hanem mondjuk a szélesebb csípőjü lányok? Nem érzitek, hogy túl nagydarab hozzátok képest, ha mondjuk kicsivel alacsonyabb csak?

Figyelt kérdés

#csípő #vákony fiú
2014. nov. 4. 21:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem. Vékony vagyok, de szerintem ha kövérebb lennék, akkor is ugyan ez maradna az ideálom. Maradok a vékonynál.
2014. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A nőiesen telt lányok a gyengéim. Széles csípő, nagy formás hátsó + mellek, kissé vastagabb formás combok és gyönyörű mosoly...imádom az ilyen nőket!!!
2015. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
ÉN imádom a molett lányokat de a kövérek akiknek nincs formájuk csak lufik azok csúnyák!
2015. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

A molett nők azért jobbak mert ha erősen öleled nem ropanak ösze!A idegesebb streszes férfiak jobban szeretik öket!

De vegyük férfi agyal:szeretik a nagy melett,feneket náluk minden adott természetesebb!

2016. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!