Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan nők akik azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik azért nem "jönnek össze" egy férfival mert, annak alacsonyabb iskolai végzettsége van?

Figyelt kérdés
Pl. diplomás-szakmunkás. Nem egy agyát elivott emberre kell gondolni.

2014. aug. 20. 11:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Amelyiknek ilyen igényei vannak annak eleve nem lesz harmonikus és normális kapcsolata. Az ember tudása és jelleme nem az iskolai végzettségében van.
2014. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Van aki ehhez kapcsolja azt, hogy milyen ember. De ez butaság. Ha magasabb végzettsége van akkor is lehet egy sz.rházi alak. Ilyennel nem nagyon kellene szerintem foglalkozni.
2014. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kerida ***** válasza:

Nem korlázotódik le a párkeresésem egy papírra.


Volt már olyan párom aki mellettem fejezte ba ez érettségit és ment egyetemre. Ismertem egy férfit, akinek már 17 évesen családfővé kellett válnia, mert apja otthagyta őket, az anya rokkant volt és volt még egy húga is. Nagy szegénységben voltak, ezért inkább elment dolgozni, hogy otthon legyen mit enni és a húga befejezhesse a sulit.


Nagyon értelmes férfi volt, szerettem nagyon, és nem éreztem egy percig sem, hogy nem méltó hozzám. Bár nem maradtunk együtt de a mai napig is büszke vagyok rá, hogy együtt voltunk. Tartjuk a kapcsolatot is. Ő is hálás, hogy anno sok terhet levettem a válláról, így befejezhette a sulit és már az lett a végzettsége amire mindig is vágyott.


Szóval önmagában a papír semmit nem jelent.

2014. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Van amelyik diploma nem ér sokat, és hiába van meg a büfé szakon szerzett diplomája nincs a hátamögött még egy általános müveltség sem. Tehát ez nem lehet mérvadó.
2014. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én akárhányszor akartam olyannal megismerkedni, aki mondjuk eladó volt, mindig az volt a válasz, hogy jaj, te phd-zol, jaj, te szeretsz kiállításra járni, jaj, te biztosan olvasol, biztosan lenézel mindenkit, stb.


Szóval, én azt gondolom, ez hasonló, mint a budapestiek és a vidékiek esete, a szakmunkások tartják magukat kevesebbnek és ez gerjeszti a nem létező ellentétet, hogy jaj, mert a diplomások...


Persze, biztosan vannak diplomások, akik sznobok, de egy paraszt is lehet ugyanolyan sznob, pl. nem engedi, hogy a gyereke egy diplomással jöjjön össze, mert az nem dolgozik szerintük.

2014. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Nálam számít a végzettség, kizárt hogy összejöjjek egy unalmas diplomással, tapasztalatból mondom a legjobb pasik azok a szakmunkások, nincsenek elkényeztetve, férfiasak és keményen dolgoznak . A diplomás ezzel szemben mivel el van kényeztetve és világéletében ki volt nyalva a popsija elvárja hogy teljesen kiszolgáld és úgymond a "pótmamája" legyél . Ez nem általánosítás, a saját tapasztalataimat írtam le ...
2014. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja persze mert aki szegény volt gyermek korában majd lett egy orvos, vagy ügyvéd annak világéletében ki volt nyalva a popsija.
2014. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Orvos a férjem,de szerintem egy szobafestõvel stb. boldogabb lehetnék!
2014. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Kerida ***** válasza:

Az én háziorvosom esete: nagyon nehezen esett teherbe, de mikor meglett a fia, kinyalta a hátsóját. Taníttatta, kényeztette, mindene megvolt, amit csak kért. Bár tanulni nem akart. Aztán végül segédmunkásként kötött ki a srác, mert világéletében lusta volt bármihez... anyucitól megkapja...

Nem egy életbiztosítás ez a "a diplomás fenek ki van nyalva" személet sem. :)

2014. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Még nem volt velem ilyen.
2014. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!