Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » életapasztalt férfiak vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

életapasztalt férfiak véleményére vagyok kíváncsi, akik már sok mindent megéltek! Te mit csinálnál a helyemben? Olvasd el lent a sztorit.

Figyelt kérdés
23 éves,vagány,tökös gyerek vagyok.sok nőnek tetszem/18-30-ig kb./16 éves korom óta lehet szerelmes lettem megint.közbe jött 1 új melohely is ami messze van tőlem.Te mit választanál?1 nőt aki okos,szép..... és szeret,vagy sok nőt akik ugyanúgy szeretnek,de én a pinán kívül nem látok bennük semmit,vagy a melót ami nagyon jó lóvét hozna?amikor te döntöttél,h érzed így évek után mi lett volna a legjobb?????????
2010. jan. 27. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

kár hogy az ilyet kérdezni kell.

nem igazi szerelem akkor.

2010. jan. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
én a szerelemért feláldoztam a melóm aztán egy év mulva kidobtak most se meló se szerelem...
2010. jan. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nő vagyok :)


Attól függ most milyen anyagi helyzetben vagy, mert ha van munkád, szereted és átlagos szinten fenn tudod tartani magad, akkor nem biztos hogy jó dolog elmenni.


A férfiakat nagyon zavarja az anyagi instabilitás, sikertelenségnek fogják fel, és nincs az a szerelem ami ezt hosszú távon elfeledteti. Előbb utóbb gondok lesznek, mint minden kapcsolatban, és mivel eleve rosszul érzed magad, nehezen leszel túl rajta. A legjobb megoldás, ha viszed a lányt is ha komolyan gondolod.


Na és az is sokat számít, hogy ez a lány most hogy viszonyul hozzád. Ha tényleg szeret téged, akkor érdemes egy távkapcsolatot kezdeni, és kb fél év múlva lehet hogy utánad tudna menni. Hidd el, egy kis távolság, vagy bizonytalanság jót is tesz :)

Ha a lány viszont nincs annyira oda érted, akkor meg egyértelműen a munkát kell választani.


Egy esetet tudok elmesélni, az egyik volt barátom mesélte. 25 éves volt mikor lehetősége lett volna külföldön egy jó munkahelyre bekerülni (kb 1 éves munka lett volna) de akkor volt egy barátnője akiért nagyon odavolt, és mivel a lány nem tudott volna menni, ő sem ment. Még jártak 1-2 évig, aztán a lányról kiderült hogy igazából nem szereti őt annyira, elég bunkón kezdett vele viselkedni, és végül mindent elkövetett, hogy a srác kirúgja. Sajnáltam érte, de neki a mai napig az fáj a legjobban hogy nem vállalta el a munkát, a csaj miatt nem fáj már a feje.


Kérdés az is, hogy mennyit tudnátok találkozni ha elmennél.

2010. jan. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Az én páromnak is lett volna lehetősége kimenni pár hónapra külföldre dolgozni. Én nem voltam oda az ötletért, meg ő is azt mondta, hogy ha én nem tudok vele menni, akkor inkább ő sem megy. Csak ő azalatt a pár hónap alatt nem is akart volna hazajönni, úgyh ezért is lemondtunk róla. Ez egy éve volt lassan. De nemsokára összeköltözünk. :-D És együtt tervezzük a jövőt.

2010. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát van munkám,meg is élek belőle,de mint köztudott a mai árak mellett az a 120 amit kapok,arra elég h megéljek,nem pedig arra h haladjak.23 évesen nem fogok beletörődni abba,h így kell leéljem az életemet.nem írtatok hülyeségeket,köszönet érte.de az zavar ha mindig csak a melót hajtom,és a magánéletet hanyagolom,az vissza fog ütni.23 évesen pedig kell vki mellém,mivel minden nap sátrazik még a gatya.és persze nem mindegy ki az.
2010. jan. 27. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!