Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Elég friss kapcsolatban vagyunk barátommal, igazából még ismerkedős fázisnak nevezném. Az zavar, hogy úgy érzem nem akar vagy legalább is nehezen nyílik meg. Ő az a típus, akiből a külvilág annyit lát, hogy nagydumás, lökött, "kemény" srác. Viszont a szíve mélyén elég lelkis. Pl szerelem nélkül nem szeret/nem akar szexelni, és érezteti is, hogy nem szexre megy, nem sajnált 2 hetet azzal tölteni, hogy udvarolgatott, minden nap bejöttem hozzám (munkahelyemre), akár órákat ott volt, 14 óra munka után sem sajnálta a fáradtságot, hogy kicsit meglátogasson...

Viszont ezek ellenére mégis úgy érzem, hogy nem akarja kiadni magát. Nagyon aranyos, de mintha tartaná a tisztes távot. Emiatt elkezdtem aggódni, hogy talán csak unaloműzésre vagyok jó, vagy egyszerűen nem én kellek neki. Nyilván ha tényleg igy lenne, nem időzne velem... De mégis zavar, hogy ilyenek megfordulnak a fejemben, ellenben nem tudom hogy benne mi zajlik le.

Arra gondoltam, talán ha elmondom hogy én mitől tartok, akkor abból érezni fogja, hogy ő is bízhat bennem és úgy könnyebben megnyílna.

Szerintetek elmondjam ezt neki? Vagy hagyjam?


2014. nov. 5. 05:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem ne aggodj csak bizalmatlan meg idovel majd jobban megfognyilni de ehhez ido kell es az h ereztesd vele h benned.bizhat
2014. nov. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd el. Tudod miért? Azért, mert vette a fáradtságot, hogy még egy hosszú nap után is meglátogasson órákra, jó veled, én ezek után nagyot néznék, ha a kiszemeltem megkérdezné, hogy "csak unaloműzésből vagy itt?". Lehet, hogy azt hiszi, te ezt a lassabb tempót szeretnéd vagy neki vannak rossz tapasztalatai, nem tudom, de nem is ez a lényeg, hanem valaki "unaloműzésből" nem tesz ilyeneket.
2014. nov. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg mond el , ha elmondod mit érzel egyből megváltozik mindennel a véleménye, jobban felengedi magát
2014. nov. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem is mondd el. akkor tudhatja, hogy nem a háta mögött gondolsz róla mindenféléket, hanem értesül róla, ha bajod van.

én is ezt a "módszert" követem, és nem hoz azonnali eredményt, viszont hosszabb távon javult a helyzet, és lehet, hogy ennek köszönhetem.

legjobban úgyis egy olyan kapcsolatban érzeheted magad, ahol el szabad mondani. ne panaszkodj, ne vádold, de elmondhatod. jobb is még azelőtt, mielőtt megharagudnál rá.

2014. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol hogy így bemehet hozzád??
2014. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!