Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19-20 éves lányok. Nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-20 éves lányok. Nektek egy 28-30 éves férfi idősnek számít?

Figyelt kérdés
Párkapcsolat szempontjából.
2014. nov. 5. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, 8 évvel idősebb a barátom
2014. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg magázó privátot fogsz kapni
2014. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. A barátom is most lesz 28.

20l

2014. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Lányok és egy 37 éves férfi?? :D

Amikor 33 voltam volt 22 éves barátnőm, de szerintem soha többet nem lesz olyan fiatal már...

2014. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ősz hajú akkor már vén sz*rnak számít - jövőbeni tapasztalataim során :D
2014. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Számomra ez a korkülönbség már sok. Teljesen más világ vagyunk, más generáció, más életfelfogás. Én egyelőre még legalább 4 évig tanulok, addig saját jövedelmem sem lesz, tehát se összeköltözés, se család nem jöhet még szóba. Olyan pasival viszont soha nem kezdenék, akinek 30-35 éves korában nincs igénye ilyesmire.

20L

2014. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számomra igen.
2014. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!