Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatot hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatot hogyan lehet kicsit izgalmasabbá jobbá tenni?

Figyelt kérdés
1 éve és lassan 2 hónapja együtt vagyok a párommal bár mindig ő jön hozzánk és mindig csak a szokásos dolgok történnek :( nem csinálunk semmit ő fekszik az ágyon én néha odafekszem és ennyi... ha valami izgalmas történik akkor az az hogy elkezdek hisztizni (lány vagyok) és megy a harc hogy melyikünknek van igaza :( úgy érzem nem vagyok neki fontos :( és a kapcsolat lapos mindig ugyanaz a mókuskerék :( hogyan tehetném jobbá és izgalmasabbá az együttléteket?

2014. nov. 5. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is: mozduljatok ki, szervezzetek programokat! Nincs olyan, hogy hozzád mentek át fetrengeni, mert az önmagában nem ad semmilyen élményt hozzá a kapcsolathoz! Menjetek el kirándulni, ezen a héten kellemes, enyhe idő van! Vagy választhattok olyan programokat is, amelyek időjárástól függetlenek, és ugyan nem árt hozzá pénz is, néhanapján mindenki megengedheti magának, hogy programokra költsön. Példák: mozi, színház, bowling, étterem, billiárd, közös sportolás, kiállítás, de vannak ingyenes programok, rendezvények is. Érdemes utánanézni ezeknek a dolgoknak a városodban.


De ha mégis inkább otthon maradtok, néha átmehetnétek hozzá is. Vagy ha csak nálad tudtok lenni, akkor is csináljatok valamit! Főzzetek vagy süssetek valamit közösen, az elkészítés is örömteli és szórakoztató lesz, de ha kész van és elfogyasztjátok, az is egy közös cselekedet.

2014. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az elsőnek teljes mértékbe igazat adok...

még annyit h ezt a párodnak is mond el h ez neked îgy unalmas. Az én kapcsolatomba is volt ilyen időszak ês sok vita is volt köztünk és a fejéhez vágtam h ez nekem unalmas îgy és tönkre fog menni a kapcsolatunk,na ezek után jött a kocsiba útszélén szex :D hozott vicces filmeket ha épp nem volt kedvünk kimozdulni,elmentünk barátokhoz,naplementét néztünk,és még sok minden más... :)

2014. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :d mind a kettőtöknek :D de nem tudom mindig mondom hogy unalmas ez nekem és ha akarok csinálni valamit inkább fekszik az ágyon tovább és nem csinál semmit én meg hozzávágom h unalmas vagy... a randi amit terveztünk az meg nem jött össze mert beteg lett nagyon és sokáig nem is láttam és ezalatt olyan rossz volt hogy mintha eltávolodtam volna tőle és nem tudom ha vannak jó ötleteim leszólja h hagyjál már meg h ezt nem és csodálkozik hogy hisztizek...
2014. nov. 16. 15:17
 4/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem szeret semmit csinálni nem szeret sehova menni én meg igen és wáááá megőrjít :( de mégis én szeretem és fontos nekem :O ha lenne valami hely ahova menni akarunk akkor jó majd megoldjuk meglátjuk stb :( és én nem nagyon szeretek átmenni hozzájuk mert nem nagyon bírom az apját :P xd
2014. nov. 16. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!