Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy egy srác egy lányt csak haverként kedveli, vagy komolyabban?

Figyelt kérdés
Nem kérdezem meg, még mielőtt ilyen válasz jönne, és olyat se írjatok h sehonnan. Pl van egy pasi akiről tudom h kellenék neki de nekem ő nem ezt tudja, nem is lép, van egy másik aki tudja h kellene nekem én gondolom neki nem mert nem lép. Persze nem tök ugyan ugy viselkednek mert akinek én kellenék ő közvetlenebb de az a természetükből meg az én viselkedésemből is adódik.
2014. nov. 5. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha komolyabban, akkor nem csak akkor van melletted, amikor jól érzitek magatokat, hanem amikor szükséged van valakire. Időt és energiát áldoz rád, tettekben nyilvánul meg ebben az esetben, ha "elhallgatja", a tetteket nézd.
2014. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos mit tapasztaltál a srácnál hogy viselkedik veled,tesz e félreérthető megjegyzéseket esetleg sokat érdeklődik irántad.. merre jártál mit csináltál stb.. sok mindenből le lehet szűrni hogy gondol rád a srác csak figyelni kell .. Ezt leginkább te tudod megfigyelni hogy adott szituációkban mit reagál illetve hogy viszonyul hozzád ..
2014. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!