Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya dolog beleavatkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya dolog beleavatkozni más kapcsolatába?

Figyelt kérdés

A legjobb bartánőmnek nagyon viharos a kapcsolata a pasijával.

Mindegy, hogy kinek van igaza, majdnem minden nap veszekednek. A barátnőm 6 kilót fogyott, pánikbeteg lett, és egész nap görcsbe van a gyomra. Ezt már nem bírom tétlenül nézni. ALudni is alig tud, nem tud enni, de elszakadni se a sráctól. Hiába próbálja megbeszélni a barátjával, nem érdekli a srácot, semmi....

Nos, én felajánlottam a barátnőmnek, hogy írok facebookon egy üzenetet a srácnak, amiben az áll, hogy nem tudom, mi van köztük, de valamit ki kellene találni, hogy ne menjen rá a barátnőm(tényleg rosszul van). A barátnőm először nem akart bele menni, de mondtam neki, ha meggondolja magát, szóljon, aztán végül bele egyezett. Megkérdeztem, hogy biztos írjak a srácnak? És mondta, hogy igen.

Nagyon kavarásnak számít így, hogy megengedte? Tényleg aggódom a lányért, mert rá fog menni.


2014. okt. 29. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit az.
2014. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó barátnő vagy és szép gesztus, hogy tenni akarsz érte. Valójában pedig csak ő teheti bármi érdemlegeset is az ügyben. Ameddig hagyja magát így elnyomni és tönkre tenni, addig te nem tehetsz semmit. Majd a saját kárán tanul.

25/F

2014. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 viktory11 ***** válasza:
szerintem ne avatkozz bele ez az ő élete majd megoldja szerintem ha fogyott meg pánikbeteg lett akkor nem ma kezdődtek ezek a bajok már lett volna ideje cainálni valamit olyan nincs hogy nem hallgatja meg meg nem érdekli le önteném egy pohár hideg vizzel és rám figyelne
2014. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nehéz dolog ki tudja,hogy reagál a fiú.

Valószìnű elküld a francba,hogy ne avatkozz bele,én nem írnék.

A barátnőddet próbáld felvidítani vagy elfoglalni sztm mást nem tudsz tenni,ez az ő dolguk.

2014. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátnőd áldását adta.Akkor mi ebben a kavarás?!
2014. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!