Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok képes megmara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes megmaradni?

Figyelt kérdés
Az első barátommal 15 hónapig voltunk együtt azóta bárkivel próbálkoztam nem bírtam 1 hónapnál tovább...persze ezekben a "kapcsolatokban" voltak is problémák...most 2 hónapja vagyok együtt egy sráccal,de azt érzem,hogy kezdem keresni a kifogásokat,hogy miért nem kéne együtt lennünk...pedig tényleg nagyon rendes pasi és semmi probléma nincs köztünk nagyon jól megvagyunk ...csak a távolság az egyetlen érv a kapcsolat ellen,de az se zavar mert foglalkozik velem akkor is,ha nincs itthon...de még is elkezdtem keresni a kifogásokat(pl: nem kéne megszeretnem még jobban ,mert vége lesz úgy is stb...) Szerintetek mi a baj velem ? Veletek volt már ilyen ? Talán az a baj,hogy félek újra szeretni és elveszíteni egy embert ?
2014. nov. 5. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Természetesen volt.


Szerintem még nem vagy túl a csalódáson, nem dolgoztad fel.

Hagyj magadnak időt, és ha nem vagy szerelmes, vagy nem érzed azt a bizonyos pluszt, inkább ne járj a sráccal....


Persze az is lehet, h gyerekkorodban ért veszteség miatt félsz.


Engem elhagyott apukám, és akarva akaratlanul pár hónap után attól félek, h elhagy a pasi... Annyira félek, és görcsölök, h vagy ellökök magamtól mindenkit, vagy ők hagynak l, mert azt érzik, h nem bízom bennük.

2014. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!